روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ منتشر شد.

پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد

در حالی که تثبیت قیمت بیت کوین و اتریوم بالای ۲۰٬۰۰۰ و ۱٬۵۰۰ دلار طی یک هفته گذشته برخی از سرمایه گذاران را به شروع روند صعودی جدید امیدوار کرده است، تحلیلگری که پیش از این فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال را در سال جاری پیش بینی کرده بود، اخیراً درباره سقوط بیت کوین و اتریوم به کف های […]

The post پیش بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف های جدیدی سقوط خواهند کرد appeared first on ارزدیجیتال.

در حالی که تثبیت قیمت بیت کوین و اتریوم بالای ۲۰٬۰۰۰ و ۱٬۵۰۰ دلار طی یک هفته گذشته برخی از سرمایه گذاران را به شروع روند صعودی جدید امیدوار کرده است، تحلیلگری که پیش از این فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال را در سال جاری پیش بینی کرده بود، اخیراً درباره سقوط بیت کوین و اتریوم به کف های جدید در آینده نزدیک هشدار داده است.به گزارش دیلی هودل، این معامله گر ناشناس با نام کرپیتو کاپو (Crypto Capo) به ۵۷۳٬۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر گفته است شرایط بازار حاکی از سقوط قیمت بیت کوین، اتریوم و دیگر آلت کوین ها در ماه نوامبر است.او عقیده دارد که شاخص دلار (DXY) که ارزش دلار آمریکا را با سبدی از ارزهای ملی مطرح جهان مقایسه می کند، نشانه هایی از صعود دوباره دارد و شاخص بورسی «S&P500» احتمالاً با مقاومت روبرو خواهد شد و هر دو اینها سیگنالی کلیدی برای نزولی شدن بازار ارزهای دیجیتال هستند. او همچنین ادعا می کند که رشد قیمت اخیر آلت کوین ها واقعی نبوده است.کاپو گفته است:وضعیت شاخص دلار آمریکا صعودی است. شاخص S&P500 در نزدیکی یک مقاومت کلیدی است و نشانه هایی نزولی در خود دارد. بیت کوین و اتریوم در حال تشکیل سقف قیمتی هستند. رشد قیمت بیشتر آلت کوین ها کلاهبردارانه است (رشد برخی هنوز هم ادامه دارد). ذخیره سود کنید. قیمت ها احتمالاً در ماه نوامبر (آبان) به کف جدیدی می رسند.کاپو پیش بینی می کند که سطح حمایت ۲۰٬۰۰۰ دلاری فعلی پیش از سقوط قیمت بیت کوین به ۱۴٬۰۰۰ دلار، به مقاومت تبدیل می شود. او می گوید این کاهش قیمت احتمالاً پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته یعنی ۲۱٬۰۰۰ دلار رخ خواهد داد. گفتنی است در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت ۲۰٬۴۳۶ دلار معامله می شود.این تحلیلگر می گوید:انتظار چیزی شبیه این را داشته باشید. آخرین افزایش احتمالی تا ۲۱٬۰۰۰ دلار باعث تشکیل الگوی سقف سه قلو و به دام افتادن خریداران (پوزیشن های لانگ) می شود. تأیید این حرکت نزولی با شکست الگوی کنج و تأیید نهایی نیز تبدیل سطح حمایت ۲۰٬۰۰۰ دلاری به مقاومت خواهد بود. هدف اصلی قیمت پس از تأیید روند نزولی ۱۴٬۰۰۰ دلار خواهد بود.تحلیل کاپو از نمودار ۲ ساعته قیمت بیت کوین.همچنین، کاپو پیش بینی می کند که قیمت اتریوم از سقف ۱٬۶۰۰ دلاری سقوط کرده و تا محدوده ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلاری کاهش یابد. در زمان نگارش این مطلب، اتریوم با قیمت ۱٬۵۵۳ دلار در حال معامله است.تحلیل کاپو از نمودار ۸ ساعته قیمت اتریوم.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×