روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کوکوین درباره ممنوعیت کاربران ایرانی اطلاعیه‌ای صادر نکرده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ منتشر شد.

کوکوین درباره ممنوعیت کاربران ایرانی اطلاعیه‌ای صادر نکرده است

از روز گذشته شایعه ای در فضای مجازی منتشر شده است با این مضمون که صرافی کوکوین اعلام کرده است دیگر به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد. با این حال، بررسی های ارزدیجیتال نشان می دهد صرافی کوکوین در این باره هیچ اطلاعیه رسمی صادر نکرده است. کوکوین از قبل در وب سایت رسمی خود اعلام کرده بود که به […]

The post کوکوین درباره ممنوعیت کاربران ایرانی اطلاعیه ای صادر نکرده است appeared first on ارزدیجیتال.

استفاده از کلمات و محتوای توهین آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک های نامرتبط غیرمجاز است.دیدگاه هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کوکوین درباره ممنوعیت کاربران ایرانی اطلاعیه‌ای صادر نکرده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×