روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سقوط دوباره قیمت بیت کوین تا ۱۵٬۶۰۰ دلار، آیا تحلیلگران انتظار کاهش بیشتری دارند؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ منتشر شد.

سقوط دوباره قیمت بیت کوین تا ۱۵٬۶۰۰ دلار، آیا تحلیلگران انتظار کاهش بیشتری دارند؟

پس از اینکه بایننس تصمیم گرفت تا توافق خود را برای خرید صرافی بحران زده FTX لغو کند، موجی از ترس و شک احساسات سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال را در بر گرفت. در نتیجه، در حالی آلت کوین ها کاهش شدید ارزش خود را تجربه می کردند، قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح خود در چند سال اخیر […]

The post سقوط دوباره قیمت بیت کوین تا ۱۵٬۶۰۰ دلار، آیا تحلیلگران انتظار کاهش بیشتری دارند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

پس از اینکه بایننس تصمیم گرفت تا توافق خود را برای خرید صرافی بحران زده FTX لغو کند، موجی از ترس و شک احساسات سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال را در بر گرفت. در نتیجه، در حالی آلت کوین ها کاهش شدید ارزش خود را تجربه می کردند، قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح خود در چند سال اخیر رسید.به گزارش کوین تلگراف، داده ها نشان می دهند که قیمت بیت کوین در بحبوحه آشفتگی ناشی از ورشکستگی احتمالی FTX و شکست در معامله با بایننس به ۱۵٬۶۹۸ دلار کاهش یافت. در چنین شرایطی، تحلیلگران برای پیش بینی روند آینده قیمت نظرات متفاوتی دارند.انتظار می رود قیمت بیت کوین تا حمایت ۱۲هزار دلاری کاهش یابدکانترینگ کلارک (CanteringClark)، تحلیلگر مستقل بازار عقیده دارد که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت احتمالاً تا ۱۵٬۰۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. این تحلیلگر با استناد به مجموعه ای از اندیکاتورها نتیجه می گیرد که بیت کوین در نهایت ممکن است تا محدوده ۱۲٬۰۰۰ دلاری نیز سقوط کند.او در بخشی از تحلیل خود در توییتر نوشت:بیت کوین ارزان در راه است.آیا قیمت به زیر میانگین متحرک چند ساله خود کاهش خواهد یافت؟کالب فرانزن (Caleb Franzen) توضیح می دهد که میانگین متحرک نمایی (EMA) اندیکاتوری است که از آن برای برآورد قیمت در یک دوره زمانی مشخص استفاده می شود. به گفته این تحلیلگر، اگر قیمت بیت کوین به کاهش خود ادامه دهد، برای اولین بار در تاریخ میانگین متحرک نمایی ۵۲ و ۱۰۴ هفته ای از زیر میانگین متحرک نمایی ۱۵۶ هفته ای عبور خواهند کرد.تحلیل قیمت بیت کوین با استفاده از میانگین متحرک نمایی سالانه بر روی نمودار هفتگی قیمت:میانگین متحرک نمایی ۵۲ هفته ای = یک سال (خط زرد)میانگین متحرک نمایی ۱۰۴ هفته ای = دو سال (خط آبی)میانگین متحرک نمایی ۱۵۶ هفته ای = سه سال (خط قرمز)ما هرگز شکست میانگین متحرک نمایی ۵۲ و ۱۰۴ هفته ای به زیر میانگین متحرک نمایی ۱۵۶ را ندیده ایم، اما به این چرخه بسیار نزدیک شده ایم.آیا بیت کوین در ابتدای شروع روند جدیدی است؟افزایش ترس و فروش سرمایه گذاران در ضرردِیو دِ وِیو (Dave the Wave)، تحلیلگر مستقل، ترس فزاینده بازار درباره بیت کوین را با استفاده از منحنی رشد لگاریتمی نشان می دهد. به گفته دیو، بر اساس این شاخص مهم در تحلیل بلند مدت، اگر کندل ماهانه زیر ۱۶٬۹۰۷ دلار بسته شود، رشد بیت کوین کاهش خواهد یافت.گلس نود با استناد به شاخص آن چین «نسبت سود خروجی های خرج شده تعدیل شده» یا aSOPR نشان می دهد که که سرمایه گذاران (خرج کنندگان) در حال فروش با ضرر ۱۰درصدی هستند؛ اتفاقی که از زمان فروش گسترده در ژوئن ۲۰۲۲ (خرداد ۱۴۰۱) رخ نداده است.در ۴۸ ساعت گذشته، مجموعه ای از رویدادهای دراماتیک میان صرافی های بایننس و FTX رخ داده است.در واکنش، شاهد کاهش شاخص aSOPR بیت کوین به ۰.۹ بوده ایم که نشان می دهد متوسط فروشندگان با ضرر ۱۰درصدی مواجه بوده اند.این به همان شدت فروش گسترده ژوئن (خرداد) است، زمانی که قیمت برای اولین بار به ۱۷٬۵۰۰ دلار کاهش یافت.تحلیلگران در سرتاسر بازار امیدوار بودند که پیشنهاد بایننس برای خرید FTX می تواند فشار فروش فعلی را متوقف کند؛ اما اکنون که این معامله فسخ شده است، سرمایه گذاران احتمالاً به سراغ دارایی هایی کم ریسک تر خواهند رفت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سقوط دوباره قیمت بیت کوین تا ۱۵٬۶۰۰ دلار، آیا تحلیلگران انتظار کاهش بیشتری دارند؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×