روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نظر تحلیلگران: بیت کوین از بحران ftx هم گذر خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ منتشر شد.

نظر تحلیلگران: بیت کوین از بحران ftx هم گذر خواهد کرد

تیم معاملاتی استوک مانی لیزردز (Stockmoney Lizards) معتقد است بیت کوین مانند بحران های قبلی بازار، از فروپاشی صرافی FTX نیز جان سالم به در خواهد برد. این تیم می گوید رویدادهایی که اکنون شاهدش هستیم برای بیت کوین چیز جدیدی نیست. به گزارش کوین تلگراف، با وجود سقوط ۲۵درصد قیمت بیت کوین طی تنها چند روز، […]

The post نظر تحلیلگران: بیت کوین از بحران FTX هم گذر خواهد کرد appeared first on ارزدیجیتال.

تیم معاملاتی استوک مانی لیزردز (Stockmoney Lizards) معتقد است بیت کوین مانند بحران های قبلی بازار، از فروپاشی صرافی FTX نیز جان سالم به در خواهد برد. این تیم می گوید رویدادهایی که اکنون شاهدش هستیم برای بیت کوین چیز جدیدی نیست.به گزارش کوین تلگراف، با وجود سقوط ۲۵درصد قیمت بیت کوین طی تنها چند روز، نمی توان گفت ورشکستگی FTX، آلامدا ریسرچ (Alameda Research) و بروز بحران های احتمالی در دیگر مجموعه های بزرگ فعال در این حوزه، بیت کوین را هم محکوم به شکست کرده است.به گفته تیم استوک مانی لیزردز، شرایط کنونی بازار تفاوتی با بحران های نقدینگی قبلی تاریخ بیت کوین ندارد.این تیم معاملاتی گفته است:اخیراً شاهد یک رویداد «قوی سیاه» واقعی بودیم؛ ورشکستگی FTX. تاریخ بیت کوین پر از چنین رویداد هایی است و بازار مانند گذشته از آن سر بر خواهد آورد.نمودار زیر جایگاه بحران های مشابه وضعیت کنونی بازار را روی نمودار قیمت مشخص کرده است و اولین نمونه آن به هک صرافی مت گاکس (Mt. Gox) در سال ۲۰۱۴ باز می گردد.دو نمونه بزرگ دیگر شامل هک صرافی بیتفینکس (Bitfinex) در سال ۲۰۱۶ و سقوط ناشی از همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان در سال ۲۰۲۰ است.نمودار قیمت به همراه بحران های تاریخی بیت کوین.زین تاکت (Zane Tackett)، یکی از مدیران سابق صرافی FTX، اخیراً پیشنهاد کرده بود تا این پلتفرم معاملاتی برای خروج از بحران کنونی از همان الگوی بازیابی نقدینگی (ساخت توکن) صرافی بیتفینکس استفاده کند. FTX اما به جای این کار در آمریکا اعلام ورشکستگی کرد.فیلب فیلب (Filbfilb)، هم بنیان گذار مجموعه دیسنتریدر (Decentrader)، شکل گیری یک روند بازیبای چندساله را برای بیت کوین پیش بینی کرده است. از طرفی، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس که در مقطعی برای خرید FTX برنامه ریزی کرده بود، گفته ورشکستگی این پتلفرم معاملاتی باعث شده است صنعت ارزهای دیجیتال چند سال عقب بیفتد.کاهش میزان اعتماد سرمایه گذاران به بازار در کاهش موجودی بیت کوین صرافی ها به وضوح دیده می شود. طبق داده های درون زنجیره ای، موجودی بیت کوین صرافی ها اکنون در پایین ترین سطح خود از فوریه ۲۰۱۸ (بهمن ۱۳۹۶) قرار دارد.برای مشاهده شاخص در ارزویژن روی تصویر کلیک کنید.طی روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ نوامبر (۱۸، ۱۹ و ۲۰ آبان) نیز موجودی صرافی های تحت نظر پلتفرم تحلیلی کریپتو کوانت (CryptoQuant) به ترتیب ۳۵٬۰۰۰، ۲۶٬۰۰۰ و ۵۳٬۰۰۰ واحد کاهش یافته است. میزان کاهش در این سه روز رکوردی چند ماهه در تغییرات موجودی صرافی ها محسوب می شود، اما از برداشت ۶۷٬۷۰۰ واحد در ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) امسال بیشتر نیست.نمودار خالص جابه جایی بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال.تاکنون چهره های مختلفی از کاربران خواسته اند سرمایه خود را از صرافی ها به کیف پول های شخصی (غیرامانی) منتقل کنند.سیف الدین آموس، نویسنده کتاب استاندارد بیت کوین نیز دراین باره گفته است:صرافی های بیت کوین را افرادی اداره می کنند که امور مالی وابسته به ارزهای فیات را آموخته اند. غمارکردن با پول سپرده گذاران برای آنها امری عادی و سالم محسوب می شود؛ چراکه در سک سیستم فیات، بانک مرکزی با هربار اشتباه، برای نجات سپرده ها ارز خود را بی ارزش می کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نظر تحلیلگران: بیت کوین از بحران ftx هم گذر خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×