روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ادعای نماینده مجلس: «آشوبگران» با ارزهای دیجیتال تأمین مالی می‌شوند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ منتشر شد.

ادعای نماینده مجلس: «آشوبگران» با ارزهای دیجیتال تأمین مالی می‌شوند

حسین نوش آبادی، یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، اخیراً در گفت وگویی مدعی شده است بخش قابل توجهی از تأمین مالی «آشوبگران» با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام می شود. او همچنین گفته است هر روشی که زمینه ساز نفوذ بیگانه در کشور باشد، باید مسدود شود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از بازارنیوز، حسین نوش آبادی، […]

The post ادعای نماینده مجلس: «آشوبگران» با ارزهای دیجیتال تأمین مالی می شوند appeared first on ارزدیجیتال.

حسین نوش آبادی، یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، اخیراً در گفت وگویی مدعی شده است بخش قابل توجهی از تأمین مالی «آشوبگران» با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام می شود. او همچنین گفته است هر روشی که زمینه ساز نفوذ بیگانه در کشور باشد، باید مسدود شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از بازارنیوز، حسین نوش آبادی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، اخیراً در مصاحبه ای گفته است:هر شیوه و یا روشی که زمینه ساز نفوذ و دخالت بیگانه در امور داخلی کشور شود، باید به سرعت مسدود گردد؛ در این میان فرقی ندارد که این روش ها سیاسی است یا ماهیتی اقتصادی دارد. این جریان ها برای حفظ روابط خود با داخل کشور و ایمنی فرایند تأمین مالی اغتشاشگران، از ابزار هایی مالی غیرقابل کنترلی مثل ارز های دیجیتال را دستور کار خود قرار داده اند. در حال حاضر بخش قابل توجهی از تأمین مالی آشوبگران، با استفاده از رمزرز هایی صورت گرفته که هیچ گونه قانون و یا نظارتی در خصوص آنها وجود نداشته است.او همچنین درباره اقدامات نمایندگان مجلس برای ساماندهی شرایط قانونی ارز های دیجیتال در کشور گفته است:تا قبل از شروع اغتشاشات، اعضای کمیسیون امنیت ملی و دیگر نمایندگان عضو کمیسیون های تخصصی مجلس، جلساتی را برای تعیین تکلیف قانونی رمزارز ها برگزار کرده بودند؛ حال اگر اهمیت موضوع تأمین مالی آشوبگران از طریق ارز های دیجیتال جدی باشد، کمیسیون امنیت ملی حتما برای رسیدگی به این مسئله ورود خواهد کرد. در صورت ورود کمیسیون امنیت ملی به مسئله تامین مالی اغشاشگران از طریق ارز های دیجیتال، جزئیات این موضوع در کمیته دیپلماسی اقتصادی پیگیری خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادعای نماینده مجلس: «آشوبگران» با ارزهای دیجیتال تأمین مالی می‌شوند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×