روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " وزیر صنعت: الزام اینماد برای درگاه‌های پرداخت تصمیم بانک مرکزی و کاملاً درست است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ منتشر شد.

وزیر صنعت: الزام اینماد برای درگاه‌های پرداخت تصمیم بانک مرکزی و کاملاً درست است

سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، به تازگی گفته است الزامی شدن اینماد برای کسب وکارهایی که از درگاه های پرداخت اینترنتی استفاده می کنند، تصمیم بانک مرکزی و الزامی کاملاً درست است. این در حالی است که فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال کشور، از جمله صرافی های داخلی، به خاطر نبود قانون گذاری مشخص در برخی حوزه ها، مانند مبادله ارزهای دیجیتال و […]

The post وزیر صنعت: الزام اینماد برای درگاه های پرداخت تصمیم بانک مرکزی و کاملاً درست است appeared first on ارزدیجیتال.

سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، به تازگی گفته است الزامی شدن اینماد برای کسب وکارهایی که از درگاه های پرداخت اینترنتی استفاده می کنند، تصمیم بانک مرکزی و الزامی کاملاً درست است. این در حالی است که فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال کشور، از جمله صرافی های داخلی، به خاطر نبود قانون گذاری مشخص در برخی حوزه ها، مانند مبادله ارزهای دیجیتال و نبود امکان دریافت اینماد برای تمام کسب وکارها، به این تصمیم بانک مرکزی اعتراض کرده بودند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری دانشجو، سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز چهارشنبه (۲۵ آبان) درحاشیه جلسه هیئت دولت گفت:اینماد یک ابزار برای کنترل پولشویی و تقلب و تخلفات، و یک استاندارد عملکرد است، نه مجوز کسب و کار. الزام داشتن «اینماد» برای درگاه های پرداخت الزام بانک مرکزی و کاملاً درست است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وزیر صنعت: الزام اینماد برای درگاه‌های پرداخت تصمیم بانک مرکزی و کاملاً درست است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×