روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش: بحران ftx می‌تواند زمستان ارزهای دیجیتال را طولانی‌تر کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ منتشر شد.

گزارش: بحران ftx می‌تواند زمستان ارزهای دیجیتال را طولانی‌تر کند

یک گزارش جدید نشان می دهد که بحران FTX اعتماد سرمایه گذاران را از بین برده و بحران نقدینگی دیگری را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این گزارش عقیده دارد که در نتیجه این اتفاقات زمستان ارزهای دیجیتال می تواند طولانی تر از پیش بینی های کنونی باشد. به گزارش کوین تلگراف، پژوهش جدید کوین بیس به تحلیل پیامدهای […]

The post گزارش: بحران FTX می تواند زمستان ارزهای دیجیتال را طولانی تر کند appeared first on ارزدیجیتال.

یک گزارش جدید نشان می دهد که بحران FTX اعتماد سرمایه گذاران را از بین برده و بحران نقدینگی دیگری را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این گزارش عقیده دارد که در نتیجه این اتفاقات زمستان ارزهای دیجیتال می تواند طولانی تر از پیش بینی های کنونی باشد.به گزارش کوین تلگراف، پژوهش جدید کوین بیس به تحلیل پیامدهای سقوط FTX در اکوسیستم ارزهای دیجیتال پرداخته است. این گزارش تحقیقاتی نشان می دهد که فروپاشی سومین صرافی ارز دیجیتال بزرگ در جهان یک بحران نقدینگی ایجاد کرده است که می تواند باعث طولانی ترشدن زمستان ارزهای دیجیتال شود.پس از اعلام ورشکستگی FTX در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان)، سرمایه های بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی در این پلتفرم گیر کرد. سقوط FTX همچنین، سرمایه گذاران و خریداران بزرگ را نسبت به اکوسیستم ارزهای دیجیتال دل سرد کرده است. کوین بیس تأکید کرد که دامینسس استیبل کوین ها بالاترین حد خود یعنی ۱۸درصد رسیده است. این امر نشان می دهد که بحران نقدینگی ممکن است حداقل تا پایان سال ادامه یابد.نمودار دامیننس استیبل کوین هادامیننس استیبل کوین ، تسلط نسبی استیبل کوین ها در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را در مقایسه با کل ارزش بازار اندازه گیری می کند. افزایش دامیننس استیبل کوین ها نشان می دهد که فعالان بازار، ارزهای دیجیتال خود را می فروشند و بر روی استیبل کوین ها با پشتوانه دلار سرمایه گذاری می کنند.این گزارش پیش بینی کرده است که اگرچه پس از اعلام ورشکستی FTX، احتمال تأثیرگذاری این بحران بر دیگر ارزهای دیجیتال محدوده شده است؛ اما بازار ممکن شاهد اثرات جانبی از سوی پروژه هایی باشد که به FTX یا آلامدا وام داده اند یا با آن در تعامل بوده اند.بیشتر بخوانید: سقوط ارزش سولانا هم زمان با فروپاشی FTX؛ آیا بازی دیگر تمام شده است؟حوادث ناگواری که حول سقوط FTX رخ داده، بدون شک به اعتماد سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال آسیب رسانده است. بهبود شرایط به زمان نیاز دارد و این امر به احتمال بسیار زیاد می تواند تداوم زمستان ارزهای دیجیتال را برای چندین ماه دیگر افزایش دهد؛ از نظر ما شاید تا پایان سال ۲۰۲۳ ادامه یابد.بحران FTX به شدت بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است، به ویژه در زمانی که داده های منتشرشده تورم مصرف کننده از پیش بینی ها کمتر بودند و باعث جهش قابل توجهی در بازارهای مالی سنتی شدند. بسیاری بر این باور هستند که اگر این بحران خودکرده جاری نبود، بازار ارزهای دیجیتال نیز می توانست شاهد رشدی مشابه باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش: بحران ftx می‌تواند زمستان ارزهای دیجیتال را طولانی‌تر کند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×