روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اکنون بیش از نصف هولدرهای بیت کوین در ضرر هستند؛ منتظر تغییر روند باشیم؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ منتشر شد.

اکنون بیش از نصف هولدرهای بیت کوین در ضرر هستند؛ منتظر تغییر روند باشیم؟

برای اولین بار از زمان همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و سقوط بازارهای مالی در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸)، بیش از نیمی از آدرس های دارای بیت کوین در وضعیت زیان دهی قرار گرفته اند. چرخه های نزولی پیشین قیمت نیز در چندین مورد زمانی به پایان رسیده اند که بیش از ۵۰درصد آدرس های شبکه بیت کوین در وضعیت […]

The post اکنون بیش از نصف هولدرهای بیت کوین در ضرر هستند؛ منتظر تغییر روند باشیم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

برای اولین بار از زمان همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و سقوط بازارهای مالی در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸)، بیش از نیمی از آدرس های دارای بیت کوین در وضعیت زیان دهی قرار گرفته اند. چرخه های نزولی پیشین قیمت نیز در چندین مورد زمانی به پایان رسیده اند که بیش از ۵۰درصد آدرس های شبکه بیت کوین در وضعیت زیان دهی قرار داشتند.به گزارش کوین دسک، طبق داده های پلتفرم تحلیلی اینتو دِ بلاک (IntoTheBlock)، در حال حاضر ۵۱درصد یا ۲۴.۵۶میلیون آدرس از مجموع ۴۷.۸۵میلیون آدرس هولدر بیت کوین در شبکه، در وضعیت زیان دهی هستند؛ یعنی قیمت های کنونی پایین تر از متوسط قیمت خرید آنهاست. ۴۵درصد دیگر در سود و مابقی هم تقریباً در وضعیت سربه سر قرار دارند.لوکاس اوتومورو (Lucas Outumuro)، تحلیلگر اینتو دِ بلاک نیز معتقد است حرکت نزولی بیت کوین در حال حاضر به اوج خود رسیده است. او می گوید چرخه های نزولی پیشین قیمت زمانی به پایان رسیده اند که بیش از ۵۰درصد آدرس های هولدر بیت کوین در وضعیت زیان دهی قرار گرفته بودند.مقایسه سهم آدرس های در سود (سبز) و در ضرر (قرمز) بیت کوین.برای مثال، در ژانویه ۲۰۱۹ (دی ۱۳۹۷) سهم آدرس های در ضرر به ۵۵درصد رسید و بیت کوین هم تقریباً هم زمان با آن کف قیمتی خود را در ۳٬۲۰۰ دلار تجربه و سه ماه بعد یک حرکت صعودی تازه را آغاز کرد. در اعماق بازار نزولی سال ۲۰۱۵ نیز سهم آدرس های در ضرر شبکه بیت کوین به ۶۲درصد رسیده بود.البته این نکته هم حائز اهمیت است که هیچ تضمینی برای تکرار شدن روند های تاریخی در آینده وجود ندارد و سقوط اخیر صرافی FTX می تواند در ادامه فشار نزولی بیشتری را به بازار وارد کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اکنون بیش از نصف هولدرهای بیت کوین در ضرر هستند؛ منتظر تغییر روند باشیم؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×