روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ منتشر شد.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است

یک معامله گر برجسته می گوید این احتمال وجود دارد که بیت کوین شاهد یک سقوط قیمتی عمیق تر باشد. در حقیقت بررسی الگوهای تاریخی روند صعودی پیشین بیت کوین بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ نشان می دهد که این سقوط احتمالی قیمت امری اجتناب ناپذیر است. به گزارش یوتودی، جیک وویاستیک (Jake Wujastyk)، نایب رئیس مجموعه ترنداسپایدر (TrendSpider)، بر این […]

The post تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب ناپذیر است appeared first on ارزدیجیتال.

یک معامله گر برجسته می گوید این احتمال وجود دارد که بیت کوین شاهد یک سقوط قیمتی عمیق تر باشد. در حقیقت بررسی الگوهای تاریخی روند صعودی پیشین بیت کوین بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ نشان می دهد که این سقوط احتمالی قیمت امری اجتناب ناپذیر است.به گزارش یوتودی، جیک وویاستیک (Jake Wujastyk)، نایب رئیس مجموعه ترنداسپایدر (TrendSpider)، بر این باور است که کاهش قیمت بیت کوین تا محدوده بسته شدن کندل های ماهانه در سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ امری اجتناب ناپذیر است.تحلیل وویاستیک از نمای یک ماهه بازار بیت کوین.کندل ماهانه بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۱۳۹۷)، پس از رسیدن به اوج قیمتی ۱۹٬۶۶۶ دلاری در روند صعودی پیشین خود، در نهایت در ۱۳٬۸۸۰ دلار بسته شد. در حقیقت، بزرگترین ارز دیجیتال بازار مدت کوتاهی پس از رسیدن به اوج قیمت خود وارد یک بازار نزولی جدی شد.مانند سال ۲۰۱۹، بیت کوین در نیمه اول سال ۲۰۲۲ رشد قابل توجهی را تجربه کرد. قیمت بیت کوین در ژوئیه ۲۰۱۹ (تیر ۱۳۹۸) به بالاترین سطح سالانه خود در ۱۳٬۸۸۰ دلار رسید. با این حال، این رالی صعودی ادامه نیافت و کندل بیت کوین در پایان آن ماه با قیمت ۱۰٬۷۶۰ دلار بسته شد و در ماه های بعدی نیز قیمت به سطوح پایین تر سقوط کرد.وویاستیک، در اوایل این ماه اشاره کرده بود که بیت کوین یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است.پادشاه ارزهای دیجیتال، اکنون بیش از ۷۶درصد از اوج تاریخی ۶۹٬۰۴۴ دلاری خود سقوط کرده است که در نوامبر سال گذشته (آبان ۱۴۰۰) ثبت کرده بود.پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر کهنه کار بازارهای مالی، ماه گذشته گفته بود هنوز این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین به صفر برسد.سقوط و ورشکستگی صرافی FTX، ضربه بزرگی به اعتبار بازار ارزهای دیجیتال وارد کرد. اندی کسلر (Andy Kessler)، تاجر آمریکایی نیز در مقاله اخیرا خود که توسط وال استریت ژورنال منتشر شده است، استدلال کرد که قیمت ارزهای دیجیتال در نهایت می تواند به صفر برسد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×