روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ منتشر شد.

خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

از نظر تاریخی کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها می تواند با شروع روند صعودی در بازار ارتباطی مستقیم داشته باشد. اکنون، داده های پلتفرم تحلیل آن چین (On-chain) گلس نود (Glassnode) بیانگر این است که صرافی های ارز دیجیتال شاهد خروج گسترده بیت کوین هستند و سرمایه گذاران ترجیح داده اند تا نگهداری از سکه های خود را شخصاً بر عهده گیرند. […]

The post خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

از نظر تاریخی کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها می تواند با شروع روند صعودی در بازار ارتباطی مستقیم داشته باشد. اکنون، داده های پلتفرم تحلیل آن چین (On-chain) گلس نود (Glassnode) بیانگر این است که صرافی های ارز دیجیتال شاهد خروج گسترده بیت کوین هستند و سرمایه گذاران ترجیح داده اند تا نگهداری از سکه های خود را شخصاً بر عهده گیرند.به گزارش دیلی هودل، بر اساس داده های شاخص «جابه جایی خالص سرمایه صرافی ها» که برآیند واریز و برداشت های کاربران در صرافی های متمرکز را اندازه گیری می کند، ۱۷۹٬۲۵۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۲.۸میلیارد دلار در یک ماه گذشته از صرافی های متمرکز ارز دیجیتال خارج شده است.نمودار جابجایی خالص سرمایه صرافی ها.نمودار گلس نود نشان می دهد که نرخ کنونی خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز ارز دیجیتال به بالاترین حد خود در بیش از ۴ سال گذشته رسیده است.شرکت تحلیلی سنتیمنت (Santiment) نیز عرضه بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال را زیر نظر دارد. به گفته سنتیمنت، موجودی بیت کوین صرافی های ارز دیجیتال برای اولین بار از ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۳ آذر ۱۳۹۷) به زیر ۷درصد از عرضه در گردش رسیده است.سنتیمنت دراین باره می گوید:بر اساس داده های سنتیمنت فید، تنها ۶.۹۶درصد از کل عرضه بیت کوین در صرافی ها قرار دارد. از زمان پنجشنبه سیاه در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸) شاهد تغییری تدریجی از نگهداری بیت کوین در صرافی ها، به سمت حضانت شخصی بوده ایم. البته پس از سقوط صرافی FTX این روند شتاب بیشتری گرفته است.نمودار سهم صرافی ها از عرضه در گردش بیت کوین.سنتیمنت در اوایل این ماه به این موضوع اشاره کرده بود که هر زمان فعالان بازار تمرکز خود را از صرافی های ارز دیجیتال برداشته اند، شاهد جهش قیمت بوده ایم.تحلیلگران این مجموعه می گویند:بازار ارزهای دیجیتال زمانی رشد می کند که صرافی ها در نقطه کانونی نباشند. تاثیرگذارترین فروپاشی یک صرافی (FTX) که تا کنون رخ داده است نیز شوک های پایداری خواهد داشت، اما همان طور که گفته شد، کلید تحول بازار، برداشتن تمرکز از توکن های صرافی ها و بازگشت به بیت کوین خواهد بود.نمودار قیمت بیت کوین در مقایسه با تأثیر تسلط توکن های صرافی های برتر بر شبکه های اجتماعی.صرافی تحت هدایت سم بنکمن فرید، در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) و در بحبوحه اتهام به سوءاستفاده از دارایی های مشتریان، اعلام ورشکستگی کرد. این خبر، موجی از شوک در سراسر صنعت ایجاد کرد که بسیاری از سرمایه گذاران را واداشت تا دارایی های دیجیتال خود را از صرافی های متمرکز خارج کنند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×