روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ منتشر شد.

۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ، در روز ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۳ (۷ آذر ۱۳۹۲) در صرافی های قدیمی ای مثل مت گاکس (Mt. Gox) و بیت استمپ (Bitstamp) از مرز هزار دلار عبور کرد. اکنون ۹ سال از این اتفاق می گذرد و بیت کوین با سقوطی تقریباً ۷۵درصدی از اوج تاریخی خود در ۶۹٬۰۰۰ […]

The post ۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ، در روز ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۳ (۷ آذر ۱۳۹۲) در صرافی های قدیمی ای مثل مت گاکس (Mt. Gox) و بیت استمپ (Bitstamp) از مرز هزار دلار عبور کرد. اکنون ۹ سال از این اتفاق می گذرد و بیت کوین با سقوطی تقریباً ۷۵درصدی از اوج تاریخی خود در ۶۹٬۰۰۰ دلار، حوالی ۱۶٬۰۰۰ دلار خریدوفروش می شود.پس از شکسته شدن رکورد هزار دلاری در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۳، رشد قیمت بیت کوین برای چند روز دیگر نیز ادامه پیدا کرد و اوج مقطعی قیمت جایی بالاتر از ۱٬۲۰۰ دلار به ثبت رسید. کمی بعد اما، یک روند نزولی طولانی مدت در بازار بیت کوین آغاز شد؛ به طوری که تا شروع سال ۲۰۱۷ میلادی بیت کوین هرگز موفق به بازیابی جایگاه خود در بالای سطح هزار دلار نشد.نمودار تاریخی قیمت بیت کوین.از آن زمان تاکنون بیت کوین فرازو نشیب های زیادی را تجربه کرده است. گاهی استقبال از این ارز دیجیتال به اوج خود رسیده و گاهی اکثر سرمایه گذاران از آن ناامید شده اند. با این حال، اگر نگاهی کوتاه به نمودار بالا بیندازید، متوجه می شوید یک چیز همواره در مورد بیت کوین ثابت بوده است؛ اینکه بیت کوین همیشه باز می گردد!

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×