روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رشد تورم اتریوم پس از سقوط ftx؛ اتر دوباره تورمی می‌شود؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ منتشر شد.

رشد تورم اتریوم پس از سقوط ftx؛ اتر دوباره تورمی می‌شود؟

اتریوم کمتر از ۲ ماه پس از به روزرسانی مرج رسماً به یک دارایی ضدتورمی تبدیل شد. اما، بررسی داده های جدید نشان می دهد که روند کاهش تورم اتریوم چند روز پس از اعلام ورشکستگی FTX معکوس شده است. به گزارش کرپیتواسلیت، در بحبوحه سقوط صرافی FTX، نرخ تورم روزانه اتریوم به منفی ۰.۰۰۵۱۴درصد رسید تا این […]

The post رشد تورم اتریوم پس از سقوط FTX؛ اتر دوباره تورمی می شود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

اتریوم کمتر از ۲ ماه پس از به روزرسانی مرج رسماً به یک دارایی ضدتورمی تبدیل شد. اما، بررسی داده های جدید نشان می دهد که روند کاهش تورم اتریوم چند روز پس از اعلام ورشکستگی FTX معکوس شده است.تغییرات عرضه اتریوم از زمان اجرای به روزرسانی مرج.به گزارش کرپیتواسلیت، در بحبوحه سقوط صرافی FTX، نرخ تورم روزانه اتریوم به منفی ۰.۰۰۵۱۴درصد رسید تا این ارز دیجیتال شاهد ضدتورمی ترین وضعیت تاریخ خود باشد. با این حال، از ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان)، شاهد کاهش تورم منفی اتریوم بوده ایم.تغییرات عرضه اتریوم از زمان اجرای به روزرسانی مرج.نرخ تورم امروز اتریوم در محدوده منفی ۰.۰۰۰۹درصدی قرار دارد. کاهش نرخ تورم زدایی اتریوم به معنی افزایش (اصلاح مثبت) ۸۰درصدی تورم اتریوم است.مقدار اتریومی که در هر روز سوزانده می شود.علاوه بر این، می توان گفت حجم کل اتریوم های سوزانده شده از طریق مکانیسم توکن سوزی «EIP-1559» اکنون در نزدیکی پایین ترین سطوح خود قرار دارد.علی رغم افزایش تورم سالانه اتریوم و رسیدن حجم توکن های سوزانده شده به پایین ترین سطوح خود، تعداد آدرس های با موجودی ۳۲ اتریوم یا بیشتر، به بالاترین حد تاریخ خود رسیده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد تورم اتریوم پس از سقوط ftx؛ اتر دوباره تورمی می‌شود؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×