روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نرخ تورم هدف ۲درصدی فدرال رزرو چه تأثیری بر بیت کوین خواهد گذاشت؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ منتشر شد.

نرخ تورم هدف ۲درصدی فدرال رزرو چه تأثیری بر بیت کوین خواهد گذاشت؟

در حالی که تحلیلگران عقیده دارند بیت کوین برای پذیرش گسترده به عنوان ارزی جهانی به حفظ سطحی از نوسانات قیمت نیاز دارد؛ به نظر می رسد، شاخص های فاندامنتال این ارز دیجیتال بسیار کمتر از گذشته تحت تأثیر افزایش نرخ بهره و بازنگری در نرخ تورم هدف توسط فدرال رزرو قرار گرفته اند. به گزارش کریپتواسلیت، نرخ تورم […]

The post نرخ تورم هدف ۲درصدی فدرال رزرو چه تأثیری بر بیت کوین خواهد گذاشت؟  appeared first on ارزدیجیتال.

در حالی که تحلیلگران عقیده دارند بیت کوین برای پذیرش گسترده به عنوان ارزی جهانی به حفظ سطحی از نوسانات قیمت نیاز دارد؛ به نظر می رسد، شاخص های فاندامنتال این ارز دیجیتال بسیار کمتر از گذشته تحت تأثیر افزایش نرخ بهره و بازنگری در نرخ تورم هدف توسط فدرال رزرو قرار گرفته اند.به گزارش کریپتواسلیت، نرخ تورم بیت کوین از ۵۰درصد در سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰)، درست پیش از هاوینگ سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹) به ۴درصد کاهش یافت و اکنون به ۱.۷درصد رسیده است. رقمی کمتر از نرخ تورم پولی هدف ۲درصدی فدرال رزرو.نمودار نرخ تورم بیت کویندر حالی که این نرخ، پذیریش سریع بیت کوین توسط جریان اصلی را نشان می دهد؛ شاخص های فاندامنتال این ارز دیجیتال تحت تأثیر رشد منفی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ قرار نگرفته است. این در حالی است که فشار بر فدرال رزرو آمریکا برای تجدید نظر در نرخ تورم هدف ۲درصدی در حال افزایش است.بر اساس گزارش ها، فدرال رزرو با توجه به افزایش نرخ بهره و فایده-هزینه نرخ تورمی پولی ۴درصدی باید نرخ تورم هدف ۲درصدی را مورد بازنگری قرار دهد.برخی از کارشناسان استدلال می کنند که افزایش نرخ تورم منجر به بالارفتن متوسط نرخ بهره اسمی خواهد شد؛ که فضای کافی برای اجرای سیاست های پولی ایجاد می کند و احتمالاً خطر ایجاد دام نقدینگی و محدودشدن ظرفیت بانک مرکزی برای تحریک رشد اقتصادی را از بین می برد.علیرغم اینکه قیمت بیت کوین در برابر رخداد های اقتصاد کلان و داده های تورم حساس است، طرفداران بلاک چین عقیده دارند که این فناوری می تواند به کاهش تورم و حل مشکلات پولی جهان کمک کند؛ زیرا به نظر می رسد بیت کوین ثبات شاخص های فاندامنتال خود را در پی مشکلات اقتصاد کلان حفظ کرده است.ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را به گونه ای طراحی کرده که نرخ تورم پولی آن با رسیدن سکه های در گردش به سقف ۲۱میلیون ثابت می شود.نمودار نرخ تورم پولی بیت کوینویژگی های منحصربه فرد تورم زدایی بیت کوین برای کنترل قیمت و همچنین حجم عرضه به کار گرفته شده اند. با این حال، این سکه با واکنش منفی شدید بخشی از جامعه فین تک مواجه شد که معتقد بودند نرخ بالای نوسانات بیت کوین بر سرمایه گذاران آن تأثیر منفی خواهد گذاشت.علیرغم تمام انتقادات، نوسانات قیمت نقش مهمی در موفقیت بیت کوین و سایر آلت کوین ها داشته است. البته، تحلیلگران عقیده دارند بیت کوین برای اینکه بتواند ارزی جهانی با عملکرد عالی باقی بماند، نیاز دارد تا سطحی از ثبات قیمت را حفظ کند.در کنار همه این ها، برخلاف ارزهای فیات مانند دلار آمریکا که نرخ تورم آن قابل تعدیل است، نرخ تورم بیت کوین قابل پیش بینی بوده و توسط نهادهای متمرکز قابل کنترل نیست.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نرخ تورم هدف ۲درصدی فدرال رزرو چه تأثیری بر بیت کوین خواهد گذاشت؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×