روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ منتشر شد.

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد

بازار پس از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد تعدیل نرخ بهره در ماه دسامبر شاهد رشدی کوچک بود؛ با این حال روند کلی تغییر چندانی نکرد. در این میان، شرکت تحلیلی سنتیمنت می گوید رشد یک شاخص کلیدی آن چین می تواند سینگالی صعودی برای افزایش قیمت اتریوم در هفته های آینده باشد. به گزارش دیلی هودل، […]

The post سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد appeared first on ارزدیجیتال.

بازار پس از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد تعدیل نرخ بهره در ماه دسامبر شاهد رشدی کوچک بود؛ با این حال روند کلی تغییر چندانی نکرد. در این میان، شرکت تحلیلی سنتیمنت می گوید رشد یک شاخص کلیدی آن چین می تواند سینگالی صعودی برای افزایش قیمت اتریوم در هفته های آینده باشد.به گزارش دیلی هودل، طبق گفته سنتیمنت، افزایش فعالیت آدرس های در شبکه می تواند نشانه ای برای جهش قیمت اتریوم باشد؛ یک معیار آن چین که تعداد آدرس های منحصربه فردی را اندازه گیری می کند که در روز تراکنش انجام می دهند.تعداد آدرس های فعال اتریوم دیروز به بالاترین سطح خود در بیش از شش هفته گذشته رسید و این احتمالاً در رشد امروز قیمت اتریوم مؤثر بوده است. در ۱۵ اکتبر (۲۳مهر)، آخرین باری که تعداد آدرس های فعال تا این سطح افزایش یافت، قیمت اتریوم طی سه هفته آینده ۳۰درصد جهش کرد.تعداد آدرس های فعال اتریوم برای اولین بار از ۱۵ اکتبر به حدود ۵۰۰هزار آدرس رسیدسنتیمنت همچنین خاطرنشان کرد که تعداد نهنگ ها و کوسه های اتریوم، آدرس های کیف پولی با موجودی بین ۱۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ اتریوم، از زمان فروپاشی صرافی FTX در اوایل نوامبر (اواسط آبان) در حال افزایش است.تعداد آدرس های کلیدی بزرگ اتریوم از زمان سقوط FTX در اوایل ماه نوامبر افزایش یافته است. تصویر نمایانگر لحظات کلیدی ای است که در آن آدرس های کوسه ها و نهنگ ها در فاز انباشت یا فروش بوده اند. تعداد آدرس هایی با موجودی ۱۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ اتریوم به بالاترین حد خود در ۲۰ ماه گذشته رسیده است.کوسه ها و نهنگ های اتریوم در ماه نوامبر به شدت مشغول انباشت اتریوم بوده انددر زمان نگارش این گزارش قیمت اتریوم در محدوده ۱٬۲۸۷ دلاری در حال معامله است.سنتیمنت، همچنین دامیننس اجتماعی (Social Dominance) بیت کوین را به دقت زیر نظر دارد؛ شاخصی که سهم بحث های مرتبط با پادشاه ارزهای دیجیتال را در رسانه های دارایی های دیجیتال رهگیری می کند. طبق تحلیل این شرکت، هم اکنون، سلطه بیت کوین در شبکه های اجتماعی BTC کمتر از حد متوسط است؛ که نشان می دهد ثبات اخیر در بازارهای گسترده تر ارزهای دیجیتال احتمالاً پایدار نیست.سلطه اجتماعی بیت کوین همچنان پایین است، زیرا معامله گران ظاهراً علاقه ای به ارز دیجیتال شماره یک ندارند، در حالی که آلت کوین ها در یکی دو هفته گذشته نوسان قیمت بیشتری داشته اند. سلطه اجتماعی بالای بیت کوین، یکی از عناصر اساسی برای افزایش قیمت همه ارزهای دیجیتال است.پایین بودن سلطه اجتماعی بیت کوین نشان دهنده افزایش قیمت آلت کوین ها و نوسانات بازار استقیمت بیت کوین نیز در زمان نگارش این گزارش در محدوده ۱۷٬۱۳۵ دلاری در حال نوسان است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×