روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رشد عرضه غیرنقدی بیت کوین؛ آیا سرمایه‌گذاران بلند‌مدت نگاهی صعودی دارند؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ منتشر شد.

رشد عرضه غیرنقدی بیت کوین؛ آیا سرمایه‌گذاران بلند‌مدت نگاهی صعودی دارند؟

انتقال بیت کوین توسط سرمایه گذاران بزرگ از صرافی ها به کیف پول های سرد، روشی برای کاهش نقدینگی در بازار است. در چنین شرایطی، افزایش تقاضا در بازار می تواند منجر به ایجاد بحران عرضه و افزایش احتمالی قیمت شود. به گزارش کریپتواسلیت، داده های پلتفرم تحلیل آن چین گلس نود نشان می دهد که نزدیک عرضه غیرنقدی نزدیک به ۷۸درصد از […]

The post رشد عرضه غیرنقدی بیت کوین؛ آیا سرمایه گذاران بلند مدت نگاهی صعودی دارند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

انتقال بیت کوین توسط سرمایه گذاران بزرگ از صرافی ها به کیف پول های سرد، روشی برای کاهش نقدینگی در بازار است. در چنین شرایطی، افزایش تقاضا در بازار می تواند منجر به ایجاد بحران عرضه و افزایش احتمالی قیمت شود.به گزارش کریپتواسلیت، داده های پلتفرم تحلیل آن چین گلس نود نشان می دهد که نزدیک عرضه غیرنقدی نزدیک به ۷۸درصد از کل عرضه در گردش بیت کوین را تشکیل می دهد. به عبارت دیگر، کمتر از ۲۲درصد از کل بیت کوین های استخراج شده در حال گردش در بازار هستند.این شاخص نشان می دهد که سرمایه گذاران، ارزهای دیجیتال خود را از صرافی ها خارج کرده و آن ها را در کیف پول های غیرامانی (غیرحضانتی) ذخیره می کنند تا از فروش دارایی های خود اجتناب کنند.کریپتواسلیت در گزارش خود به بررسی شاخص های عرضه بیت کوین پرداخته تا چشم انداز بلندمدت این ارز دیجیتال را پس از هفته ها آشفتگی در بازار و وضعیت نامشخص اقتصاد کلان ارزیابی کند.عرضه غیرنقدی (دیرنقدشونده) یک شاخص کلیدی است؛ زیرا نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران کوچک می توانند تنها یک چهارم عرضه کل بیت کوین را در اختیار بگیرند و با فروش آن، فشار نزولی بر بازار اعمال کنند.از سوی دیگر، همچنین بدان معناست که خریداران در مقیاس کلان قصد دارند تا بیت کوین بیشتری را از نهنگ ها، سازمان ها و معامله گران قدرتمند بدست آورند.نمودار زیر روند حرکت بیت کوین را به عرضه غیرنقدی از سال ۲۰۱۰ نشان می دهد؛ عرضه غیرنقدی بیت کوین تقریباً سه چهارم کل عرضه در گردش را تشکیل می دهد.عرضه غیرنقدی را شرایطی در نظر بگیرید که بیت کوین به کیف پولی بدون سابقه خرج کردن منتقل می شود؛ در حالی که عرضه نقدی زمانی شرایطی است که بیت کوین به سمت کیف پول هایی حرکت می کند که دارای سابقه خرج کردن مانند انتقال به صرافی ها هستند.نمودار عرضه غیرنقدی بیت کویناین داده ها طی ۵ سال گذشته، سریع ترین نرخ تغییر بیت کوین به سمت سرمایه گذاران بلندمدت را ثبت کردند که به آن تغییر عرضه غیرنقدی نیز می گویند. در نتیجه، این سرمایه گذاران بلندمدت، بیت کوین خود را خرج نمی کنند و در مرحله انباشت هستند.نمودار تغییرات عرضه غیرنقدی بیت کویناز کل بیت کوین های استخراج شده، ۱۵میلیون توکن فعلا قابل فروش نیستند و تنها ۴.۳میلیون بیت کوین به طور پیوسته در گردش اند و دسته نقدشونده و بسیار نقدشونده قرار می گیرند. بخش بزرگی از این سکه ها توسط سرمایه گذاران کوتاه مدت یا معامله گران نگهداری می شود. بنابراین، ایجاد شوک عرضه در زمانی که قیمت بیت کوین ۵۳٬۰۰۰ دلار بود، به این معناست که سکه ها از دست سرمایه گذاران کوتاه مدت به سمت سرمایه گذاران بلندمدت حرکت کرده است.در حقیقت، نرخ رشد عرضه نقدی بیت کوین در ماه های گذشته کاهش یافته است؛ وضعیتی که می توان آن را به یک چشم انداز بلندمدت صعودی و افزایش نگرانی ها در مورد امنیت سرمایه های در صرافی ها و کیف پول های گرم نسبت داد.نمودار عرضه نقدی و غیرنقدی بیت کویننمودار بالا نشان دهده میزان عرضه بیت کوین های بسیار نقدشونده و نقدشونده است و نشان می دهد که عرضه هر کدام به ترتیب ۳میلیون و ۱.۳میلیون است. واضح است که در میان آشفتگی بازار، هم عرضه نقدشونده و هم عرضه بسیار نقدشونده روند نزولی داشته اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد عرضه غیرنقدی بیت کوین؛ آیا سرمایه‌گذاران بلند‌مدت نگاهی صعودی دارند؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×