روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " یکی دیگر از مدل‌های محبوب پیش‌بینی قیمت بیت کوین نقض شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ منتشر شد.

یکی دیگر از مدل‌های محبوب پیش‌بینی قیمت بیت کوین نقض شد

پس از آنکه مدل انباشت به جریان (S2F) برای اولین بار پس از سقوط بیت کوین در ماه ژوئن (خرداد) سال جاری نقض شد؛ به نظر می رسد که با ادامه یافتن زمستان سخت ارزهای دیجیتال، یک مدل محبوب دیگر پیش بینی قیمت بیت کوین نیز نقض شده است. به گزارش یو تودی، شرکت تحلیل آن چین کریپتوکوانت می گوید که […]

The post یکی دیگر از مدل های محبوب پیش بینی قیمت بیت کوین نقض شد appeared first on ارزدیجیتال.

پس از آنکه مدل انباشت به جریان (S2F) برای اولین بار پس از سقوط بیت کوین در ماه ژوئن (خرداد) سال جاری نقض شد؛ به نظر می رسد که با ادامه یافتن زمستان سخت ارزهای دیجیتال، یک مدل محبوب دیگر پیش بینی قیمت بیت کوین نیز نقض شده است.به گزارش یو تودی، شرکت تحلیل آن چین کریپتوکوانت می گوید که مدل محبوب هش ریبون (Hash Ribbon) برای اولین بار نقض شده است.مدل هش ریبون و نمودار قیمت بیت کوین مدل محبوب هش ریبون بر این فرض استوار است که بیت کوین در زمان تسلیم (کاپیتولاسیون) ماینرها به انتهای چرخه نزولی می رسد.این مدل اولین بار توسط چارلز ادواردز ( Charles Edwards)، بنیان گذار کاپریول اینوستمنت، در سال ۲۰۱۹ (۱۳۸۹) معرفی شد. مدل هش ریبون بر دو شاخص استوار است: هش ریت بیت کوین، کل قدرت محاسباتی شبکه و سختی استخراج، شاخصی که نشان می دهد استخراج بیت کوین جدید چقدر دشوار شده است.در این مدل، هش ریت و سختی استخراج به شکل دو خط میانگین متحرک ساده (ریبون) نشان داده می شوند. عبور این دو خط از یکدیگر نشان دهنده شروع مرحله تسلیم ماینرها خواهد بود.به گفته ادواردز، بر اساس این مدل، بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بیت کوین اواسط مرحله تسلیم است.با این حال، دم لیم (Dan Lim) تحلیلگر کریپتوکوانت در پستی خاطر نشان کرد که با وجود اینکه در مدل هش ریبون، تقاطع مرگ پس از تقاطع طلایی رخ داد، اما قیمت بیت کوین افزایش نیافت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یکی دیگر از مدل‌های محبوب پیش‌بینی قیمت بیت کوین نقض شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×