روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ منتشر شد.

وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها

قیمت بیت کوین پس از چندین روز نوسان در محدوده ۱۷٬۰۰۰ دلاری، در صعود به بالای آن ناموفق بود و به زیر این سطح سقوط کرد. به نظر می رسد که فروشندگان بار دیگر قدرت را در بازار به دست گرفته اند و در تلاش برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هستند. به گزارش کریپتو پوتیتو، این اتفاق […]

The post وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین ها appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت بیت کوین پس از چندین روز نوسان در محدوده ۱۷٬۰۰۰ دلاری، در صعود به بالای آن ناموفق بود و به زیر این سطح سقوط کرد. به نظر می رسد که فروشندگان بار دیگر قدرت را در بازار به دست گرفته اند و در تلاش برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هستند.به گزارش کریپتو پوتیتو، این اتفاق در حالی رخ داده که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰میلیارد دلار کاهش یافته است و آلت کوین ها نیز عمدتاً شاهد افت قیمت خود بوده اند.در ۲۴ ساعت گذشته، وضعیت در کل بازار ارزهای دیجیتال مطلوب نبوده است. بیت کوین به زیر ۱۷٬۰۰۰ دلار سقوط کرد و اکنون اندکی کمتر از این سطح، در حدود ۱۶٬۸۰۰ دلار معامله می شود.نمودار یک روزه قیمت بیت کوین.بر اساس داده های بازار، در حالی که قیمت بیت کوین در ۷ روز گذشته شاهد رشد ۲.۲درصدی بوده، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۲درصد کاهش یافته است.طی چند روز گذشته، دامیننس یا نرخ تسلط بیت کوین، شاخصی که سهم بازار بیت کوین را نسبت به کل بازار اندازه گیری می کند، روندی صعودی داشته است. این یعنی چیرگی بیت کوین بر بازار در این مدت بیشتر شده است.همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در ۲۴ ساعت گذشته، بازار آلت کوین ها نیز عمدتاً قرمز پوش شده است.البته با وجود روند نزولی کنونی، برخی از آلت کوین ها عملکرد بسیار خوبی داشتند. به عنوان مثال، قیمت رادیکس (XRD) در شبانه روز گذشته بیش از ۱۷درصد افزایش یافته است تا در ۲۴ ساعت گذشته، بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ آلت کوین برتر بازار به نام خود ثبت کند.نقشه بازار ارزهای دیجیتال.پس از رادیکس، فرکس (FXS) و تراست والت توکن (TWT) به ترتیب با رشد ۵.۱درصدی و ۴.۴درصدی جایگاه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.در مقابل، توکنایز اکسچنج (TKX)، اکسی اینفینیتی (AXS) و اپتوس (APT) با افت ۸.۵درصدی، ۷.۹درصدی و ۷.۱درصدی بدترین عملکرد را در شبانه روز گذشته داشته اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×