روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خروج ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از بایننس؛ سرمایه‌گذاران باز هم نگران شده‌اند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ منتشر شد.

خروج ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از بایننس؛ سرمایه‌گذاران باز هم نگران شده‌اند

افزایش برداشت ارزهای دیجیتال از بایننس، ظاهراً دوباره نگرانی سرمایه گذاران نسبت به وضعت صرافی های متمرکز را افزایش داده است. ضمن اینکه برداشت یو اس دی کوین (USDC) از این پلتفرم معاملاتی موقتاً به حالت تعلیق درآمده است. به گزارش کوین دسک، نگرانی درباره وضعیت صرافی بایننس و سلامت مالی این پلتفرم از روز گذشته افزایش یافته است. […]

The post خروج ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از بایننس؛ سرمایه گذاران باز هم نگران شده اند appeared first on ارزدیجیتال.

افزایش برداشت ارزهای دیجیتال از بایننس، ظاهراً دوباره نگرانی سرمایه گذاران نسبت به وضعت صرافی های متمرکز را افزایش داده است. ضمن اینکه برداشت یو اس دی کوین (USDC) از این پلتفرم معاملاتی موقتاً به حالت تعلیق درآمده است.به گزارش کوین دسک، نگرانی درباره وضعیت صرافی بایننس و سلامت مالی این پلتفرم از روز گذشته افزایش یافته است. بخشی از این نگرانی ها به خاطر گزارش های مربوط به برداشت ۵۰میلیون دلار سرمایه از صرافی بایننس توسط جاستین سان، بنیان گذار شبکه ترون است. سان اما، برای بازگرداندن آرامش به بازار، توییتی را حاوی یک پیوند به کاوشگر بلاک چین اتراسکن منتشر کرد که نشان می داد او ۱۰۰میلیون دلار یو اس دی کوین را به این صرافی بازگردانده است.داده های درون زنجیره ای (On-chain) نشان می دهند طی ۲۴ ساعته گذشته مجموعاً و از طریق تمام شبکه های بلاک چینی، ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از صرافی بایننس خارج شده است.صرافی هایی که بیشترین برداشت را طی ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.بر اساس داده های موجود در پلتفرم تحلیلی نانسن (Nansen)، مجموعه پکسوس (Paxos) و صرافی هوبی (Huobi) دریافت کننده بخشی قابل توجهی از سرمایه ورودی روز گذشته صرافی های ارز دیجیتال بوده اند و روی هم رفته ۱۶۴میلیون دلار واریزی داشته اند.صرافی کوین بیس نیز در این مدت، به ویژه در ساعت های معاملاتی مربوط به منطقه آسیا، شاهد ورود سرمایه به پلتفرم خود بوده است و در طول روز به طور خالص حدود ۸میلیون دلار ورودی داشته است.صرافی هایی که بیشترین واریز را طی ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.بایننس کوین (BNB)، توکن وابسته به مجموعه بایننس که اغلب اوقات موفقیت ها یا عوامل منفی مرتبط با صرافی بایننس روی عملکرد آن اثر محسوس می گذارد، طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶درصد از ارزش خود را از دست داده است و اکنون حوالی ۲۶۶ دلار خریدوفروش می شود.داده های پلتفرم دیفای لاما (DeFiLlama) نیز نشان می دهد ارزش کل سرمایه قفل شده در پروتکل های غیرمتمرکز فعال در شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) طی شبانه روز گذشته ۴.۵درصد افت کرده است.نمودار ارزش سرمایه قفل شده در بایننس اسمارت چین.بایننس صبح امروز در توییتی اعلام کرد که برداشت های ارز دیجیتال باثبات یو اس دی کوین را موقتاً متوقف کرده است و دلیل آن را هم مبادله مقداری بی یو اس دی (BUSD) با یو اس دی کوین عنوان کرد.چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس نیز به این نکته اشاره کرد که بخشی از این مبادله نیازمند به روزرسانی یک حساب دلاری در بانکی واقع در نیویورک است و تا زمان بازگشایی این بانک در آمریکا تکمیل آن امکان پذیر نخواهد بود. او این موضوع را هم مطرح کرد که واریزی جاستین سان به بایننس مربوط به فرایند استقرار مقداری BUSD در شبکه ترون بوده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خروج ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از بایننس؛ سرمایه‌گذاران باز هم نگران شده‌اند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×