روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت تتر در ایران به مرز ۴۰هزار تومان رسید از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ منتشر شد.

قیمت تتر در ایران به مرز ۴۰هزار تومان رسید

هم زمان با رکوردشکنی های دلار، قیمت تتر در بازار ایران مجدداً به اوج های تازه ای رسید. به گزارش ارزدیجیتال، هم زمان با رکورد شکنی دلار در بازار ارز کشور طی هفته های اخیر، قیمت تتر (USDT)، ارز دیجیتال باثبات یا استیبل کوین هم قیمت با دلار آمریکا نیز به تازگی به نزدیکی ۴۰٬۰۰۰ تومان رسیده است. داده های موجود نشان می دهد حتی در […]

The post قیمت تتر در ایران به مرز ۴۰هزار تومان رسید appeared first on ارزدیجیتال.

هم زمان با رکوردشکنی های دلار، قیمت تتر در بازار ایران مجدداً به اوج های تازه ای رسید.به گزارش ارزدیجیتال، هم زمان با رکورد شکنی دلار در بازار ارز کشور طی هفته های اخیر، قیمت تتر (USDT)، ارز دیجیتال باثبات یا استیبل کوین هم قیمت با دلار آمریکا نیز به تازگی به نزدیکی ۴۰٬۰۰۰ تومان رسیده است. داده های موجود نشان می دهد حتی در برخی از صرافی های داخلی، تتر اکنون با قیمت هایی بیش از ۴۰٬۰۰۰ تومان خریدوفروش می شود.برای مشاهده نمودار قیمت لحظه ای تتر روی تصویر کلیک کنید.گفتنی است بیت کوین نیز در حال حاضر با قیمت ۱۶٬۷۵۰ دلار در بازارهای بین المللی و ۶۶۶میلیون تومان در صرافی های داخلی خریدوفروش می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت تتر در ایران به مرز ۴۰هزار تومان رسید از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×