روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قسمت اول ویدیوکست یلو آلرت (yellow alert) منتشر شد! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ منتشر شد.

قسمت اول ویدیوکست یلو آلرت (yellow alert) منتشر شد!

خیلی از کاربرهای ارزدیجیتال از ما گله داشتند که چرا جای برنامه های ویدیویی در وب سایت ما خالی است. راستش را بخواهید درست کردن یک برنامه ویدیویی یا همان ویدیوکست، کار آنقدر راحتی نیست: این شما و این هم قسمت اول ویدیوکست یلو آلرت جواب سرراستش این است که نمی خواستیم یک محتوای تکراری، از آن نوعی که […]

The post قسمت اول ویدیوکست یلو آلرت (Yellow Alert) منتشر شد! appeared first on ارزدیجیتال.

خیلی از کاربرهای ارزدیجیتال از ما گله داشتند که چرا جای برنامه های ویدیویی در وب سایت ما خالی است. راستش را بخواهید درست کردن یک برنامه ویدیویی یا همان ویدیوکست، کار آنقدر راحتی نیست: این شما و این هم قسمت اول ویدیوکست یلو آلرتجواب سرراستش این است که نمی خواستیم یک محتوای تکراری، از آن نوعی که کف اینترنت ریخته، به خورد مخاطب بدهیم؛ طی چند هفته گذشته، درگیر درست کردن محتوای درخواستی شما بودیم و بالاخره امروز ستون جدید محتوایی ارزدیجیتال آماده شد. اسمش را گذاشتیم یلو آلرت، چون گلچین زردترین های هفته است!یلو آلرت (Yellow Alert) ویدیوکست جدید ارزدیجیتال است که امشب اولین قسمت از آن را منتشر کردیم. در این برنامه ده دقیقه ای هر هفته نگاهی خواهیم انداخت به اتفاقات دنیای کریپتوکارنسی ها؛ البته نه هر نگاهی!یلو آلرت هر هفته دوشنبه شب ها مهمان شماست و در پلتفرم یوتوب در دسترس تان قرار خواهد گرفت. ابتدا برنامه داشتیم که این ویدیوکست را از همان قسمت اول در یوتوب منتشر کنیم ولی خودتان بهتر می دانید، دسترسی به یوتوب این روزها آنقدرها هم کار آسانی نیست. سرتان را درد نمی آورم، خودتان ببینید بهتر است.راستی، فراموش نکنید که نظرات شما همیشه به ما برای بهترشدن کمک می کند؛ پس آنها را از ما و ویدیوکست جدید ما دریغ نکنید!

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قسمت اول ویدیوکست یلو آلرت (yellow alert) منتشر شد! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×