روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه اوج‌گیری‌های اتریوم؛ روند صعودی می‌تواند ادامه داشته باشد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ منتشر شد.

ادامه اوج‌گیری‌های اتریوم؛ روند صعودی می‌تواند ادامه داشته باشد؟

تاکنون بیش از یک میلیون اتریوم به ارزش ۲.۱میلیارد دلار طی۴ روز اول پس از هارد فورک شاپلا از بیکن چین برداشت شده است. هم زمان، قیمت اتریوم برای اولین بار در ۱۱ ماه گذشته به بیش از ۲٬۱۰۰ دلار افزایش یافته است، اما روند صعودی تا کجا می تواند ادامه داشته باشد؟ به گزارش کوین تلگراف، […]

The post ادامه اوج گیری های اتریوم؛ روند صعودی می تواند ادامه داشته باشد؟ appeared first on ارزدیجیتال.

تاکنون بیش از یک میلیون اتریوم به ارزش ۲.۱میلیارد دلار طی۴ روز اول پس از هارد فورک شاپلا از بیکن چین برداشت شده است. هم زمان، قیمت اتریوم برای اولین بار در ۱۱ ماه گذشته به بیش از ۲٬۱۰۰ دلار افزایش یافته است، اما روند صعودی تا کجا می تواند ادامه داشته باشد؟به گزارش کوین تلگراف، داده های وب سایت beaconcha.in نشان می دهد که در حالی که تاکنون حدود ۱.۰۳۸میلیون اتریوم توسط بیش از ۴۸۳٬۵۰۰ درخواست برداشت شده است؛ شنبه، ۱۵ آرویل (۲۶ فرودین) شاهد بیشترین میزان برداشت به میزان ۳۹۲٬۸۰۰ اتریوم بوده ایم.در روزهای ۱۵ و ۱۶ آوریل به ترتیب شاهد برداشت ۳۹۸٬۸۰۰ و ۲۸۰٬۴۰۰ اتریوم بودیم.در حال حاضر، حدود ۸۷درصد یا ۴۶۹٬۰۰۰ از ۵۴۰٬۰۰۰ اعتبارسنج ها فعال می توانند اتریوم های سهام گذاری شده خود را برداشت کنند.در حالی که اعضای جامعه در مورد تأثیر فشار فروش ناشی از هارد فورک شاپلا اختلاف نظر داشتند، قیمت اتریوم طی ۴ روز اول نزدیک به ۱۰درصد افزایش یافته است.قیمت اتریوم از زمان به روزرسانی شاپلا در ۱۲ آوریل بیش از ۱۰درصد افزایش یافته است.این ارقام برای لاکان فینی (Lachlan Feeney)، مدیرعامل شرکت مشاوره و توسعه بلاک چین لب ریس غافل گیرکننده نیست. او توضیح داد که بسیاری از اعتبارسنج ها در حال سهام گذاری مجدد اتریوم در بیکن چین هستند.در حقیقت، بسیاری از اتریوم هایی که در چند روز گذشته برداشته شده اند، مستقیماً به بیکن چین برمی گردد؛ زیرا اعتبارسنج ها به دنبال دریافت سود مرکب هستند، تا جایی که تراز خالص سهام گذاری هم اکنون در حال افزایش است.فینی توضیح داد که بسیاری از سهام گذران اولیه با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کلان و پس از نزدیک به ۳۰ ماه انتظار به دنبال برداشت اتریوم های خود بودند.فینی بر این باور است که هارد فورک شاپلا در میان مدت تا بلندمدت درازمدت باعث رشد مقدار اتریوم های سهام گذاری شده می شود که می تواند اتریوم را در سطح اجماع تقویت کند.از آنجایی که شاپلا یک رویداد ریسک زدایی، باعث سهام گذاری اتریوم در میان مدت تا بلندمدت خواهد شد. ما پیش بینی می کنیم که در آینده ای نه چندان دور، به رکورد جدیدی درمورد مقدار اتریوم های سهام گذاری شده برسیم.مارکوس تیلن (Markus Thielen)، رئیس بخش تحقیقات در پلتفرم مالی ارزهای دیجیتال ماتریکس پورت توضیح داد که تعطیلی سرویس سهام گذاری صرافی کراکن ممکن است در افزایش این مقدار نقش داشته باشد.به نظر می رسد دلیل عمده این امر، تعطیلی بخش سهام گذاری کراکن باشد. این اتفاق تنها یک اثر موقت خواهد داشت؛ زیرا ما همچنین شاهد افزایش قابل توجه تقاضا از سوی سرمایه گذارانی هستیم که اکنون می توانند با دید بهتری نسبت به نقدشوندگی اتریوم های سپرده شده، سهام گذاری کنند.تیلن انتظار دارد مقدار زیادی از اتریوم های برداشت شده از کراکن از طریق پلتفرم های دیگر مجدداً در بیکن چین سهام گذاری شوند.در حالی که او پیش بینی می کند که روند صعودی قیمت اتریوم در این هفته در بحبوحه افزایش فشار فروش متوقف شود، عقیده دارد که هارد فورک شاپلا در نهایت سرمایه گذاران نهادی بیشتری را به سهام گذاری ترغیب خواهد کرد.عبور میزان اتریوم های برداشتی از آستانه یک میلیون توکن، نسبت به پیش بینی شرکت تحلیل آن چین گلس نود در ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) ۵۰۰درصد بیشتر است که تخمین زده بود تنها ۱۷۰٬۰۰۰ اتریوم طی یک هفته پس از به روزرسانی شاپلا برداشت خواهند شد.در همین حال، پیش بینی نانسن کمی دقیق تر بود. این شرکت تخمین زده بود که ۱.۴میلیون اتریوم در چند روز اول پس از این به روزرسانی برداشت خواهند شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادامه اوج‌گیری‌های اتریوم؛ روند صعودی می‌تواند ادامه داشته باشد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×