روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مصاحبه اختصاصی ارزدیجیتال با گردشگری که بیت کوین زندگی‌اش را در ایران نجات داد! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ منتشر شد.

مصاحبه اختصاصی ارزدیجیتال با گردشگری که بیت کوین زندگی‌اش را در ایران نجات داد!

سال ۲۰۱۷، یک گردشگر آلمانی به نام «ماریان مولر» بدون اینکه پول نقد زیادی همراه خود داشته باشد و با این تصور که می تواند از کارت های اعتباری اش در ایران هم استفاده کند، به تهران سفر کرد. طولی نکشید که مولر متوجه شد به دلیل تحریم های اقتصادی، هیچ کدام از کارت های اعتباری و ابزارهای پرداختی رایجی که در […]

The post مصاحبه اختصاصی ارزدیجیتال با گردشگری که بیت کوین زندگی اش را در ایران نجات داد! appeared first on ارزدیجیتال.

سال ۲۰۱۷، یک گردشگر آلمانی به نام «ماریان مولر» بدون اینکه پول نقد زیادی همراه خود داشته باشد و با این تصور که می تواند از کارت های اعتباری اش در ایران هم استفاده کند، به تهران سفر کرد. طولی نکشید که مولر متوجه شد به دلیل تحریم های اقتصادی، هیچ کدام از کارت های اعتباری و ابزارهای پرداختی رایجی که در اختیار دارد، در ایران قابل استفاده نیستند؛ اینجا بود که بیت کوین ناجی مولر در ایران شد.ارزدیجیتال سال ۱۳۹۷ داستان سفر مولر به ایران را منتشر کرده بود و حالا پس از گذشت بیش از ۵ سال از این اتفاق، مصاحبه ای اختصاصی با این گردشگر آلمانی انجام داده است. مولر که حالا فعالیت های حرفه ای هم در زمینه ارزهای دیجیتال دارد، از جزئیات سفرش به کشور ما، برخورد مردم ایران و نحوه آشنایی اش با بیت کوین و ارزهای دیجیتال می گوید.ویدئو این گفت وگوی دیدنی را می توانید در اینستاگرام ارزدیجیتال مشاهده کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مصاحبه اختصاصی ارزدیجیتال با گردشگری که بیت کوین زندگی‌اش را در ایران نجات داد! از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×