روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " احراز هویت برای تمام کاربران صرافی بای بیت اجباری شد؛ شروع محدودیت‌ها از ۱۸ اردیبهشت از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ منتشر شد.

احراز هویت برای تمام کاربران صرافی بای بیت اجباری شد؛ شروع محدودیت‌ها از ۱۸ اردیبهشت

صرافی ارز دیجیتال بای بیت امروز برای کاربران خود ایمیلی را ارسال و اعلام کرده است که از تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت – ساعت ۶:۳۰ به وقت تهران) احراز هویت سطح یک برای تمامی کاربران الزامی خواهد شد. طبق اطلاعیه بای بیت، کاربران تا قبل از این تاریخ باید برای ارائه مدارک شناسایی و […]

The post احراز هویت برای تمام کاربران صرافی بای بیت اجباری شد؛ شروع محدودیت ها از ۱۸ اردیبهشت appeared first on ارزدیجیتال.

صرافی ارز دیجیتال بای بیت امروز برای کاربران خود ایمیلی را ارسال و اعلام کرده است که از تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت – ساعت ۶:۳۰ به وقت تهران) احراز هویت سطح یک برای تمامی کاربران الزامی خواهد شد.طبق اطلاعیه بای بیت، کاربران تا قبل از این تاریخ باید برای ارائه مدارک شناسایی و انجام احراز هویت سطح یک حساب خود اقدام کنند. در غیر این صورت، دیگر امکان واریز دارایی و انجام معاملات جدید در این صرافی را نخواهند داشت و صرفاً اجازه دارند موقیعت های معاملاتی قبلی خود را ببندند و دارایی های باقی مانده خود را برداشت کنند.اطلاعیه مربوط به اجباری شدن احراز هویت سطح یک در بای بیت.احراز هویت سطح یک بای بیت نیازمند ارائه مدارکی مثل کارت شناسایی یا پاسپورت و تصویر چهره شخص مالک حساب است و مانند اکثر صرافی های بین المللی، مدارک شناسایی مرتبط با ایران در این صرافی پذیرفته نمی شود؛ بنابراین کاربران ایرانی با مدارک خود قادر به احراز هویت در بای بیت نخواهند بود.گفتنی است بای بیت اواخر سال ۲۰۲۲ و پس از اعمال برخی محدودیت ها نظیر کاهش سقف برداشت برای کاربران احراز هویت نشده، گفته بود ممکن است در آینده محدودیت های بیشتری را برای حساب های احراز هویت نشده خود در نظر بگیرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احراز هویت برای تمام کاربران صرافی بای بیت اجباری شد؛ شروع محدودیت‌ها از ۱۸ اردیبهشت از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×