روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قالیباف خطاب به رئیسی: صدور مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت خلاف قوانین است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ منتشر شد.

قالیباف خطاب به رئیسی: صدور مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت خلاف قوانین است

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، به تازگی با ارسال نامه ای به ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، گفته است آیین نامه جدید دولت در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال در بخش صدور مجوزها، دارای ایراد است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پیوست، قالیباف در این نامه گفته است اعطای مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت یا سازمان مناطق آزاد خلاف رأی […]

The post قالیباف خطاب به رئیسی: آیین نامه استخراج ارزهای دیجیتال دولت نیاز به اصلاح دارد appeared first on ارزدیجیتال.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، به تازگی با ارسال نامه ای به ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، گفته است آیین نامه جدید دولت در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال در بخش صدور مجوزها، دارای ایراد است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پیوست، قالیباف در این نامه گفته است اعطای مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت یا سازمان مناطق آزاد خلاف رأی هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین است که در آن گفته شده بود «هرگونه فعالیت مربوط به استخراج رمزدارایی نیازمند اخذ مجوز از بانک مرکزی می باشد».اکنون ممکن است در ادامه و با توجه به این ایراد مجلس، دولت آیین نامه استخراج ارزهای دیجیتال را اصلاح و بانک مرکزی را هم در کنار وزارت صمت یا سازمان مناطق آزاد، به فهرست سازمان هایی اضافه کند که برای اخذ مجوز ماینینگ نیاز به تأیید آنها وجود دارد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قالیباف خطاب به رئیسی: صدور مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت خلاف قوانین است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×