روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " روش جدید کلاهبرداری از کاربران ارز دیجیتال: باج‌خواهی با صحنه‌سازی سرقت از کیف پول از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ منتشر شد.

روش جدید کلاهبرداری از کاربران ارز دیجیتال: باج‌خواهی با صحنه‌سازی سرقت از کیف پول

انجمن بلاکچین ایران اخیراً درباره شکل نسبتاً جدیدی از کلاهبرداری در فضای ارزهای دیجیتال اطلاع رسانی کرده است که در آن شخص کلاهبردار ابتدا با مراجعه به قربانی خود این طور وانمود می کند که موجودی کیف پولش قفل شده یا قابل برداشت نیست و برای بازیابی دارایی خود نیاز به کمک دارد. سپس برای بررسی، رمز یا […]

The post روش جدید کلاهبرداری از کاربران ارز دیجیتال: باج خواهی با صحنه سازی سرقت از کیف پول appeared first on ارزدیجیتال.

انجمن بلاکچین ایران اخیراً درباره شکل نسبتاً جدیدی از کلاهبرداری در فضای ارزهای دیجیتال اطلاع رسانی کرده است که در آن شخص کلاهبردار ابتدا با مراجعه به قربانی خود این طور وانمود می کند که موجودی کیف پولش قفل شده یا قابل برداشت نیست و برای بازیابی دارایی خود نیاز به کمک دارد.سپس برای بررسی، رمز یا کلمات بازیابی کیف پول خود را در اختیار فرد قربانی قرار می دهد. حالا از آنجایی که شخص کلاهبردار همچنان به کیف پول دسترسی دارد و با سوءنیت چنین صحنه سازی را انجام داده است، اقدام به برداشت موجودی کیف پول می کند. در آخر هم با شواهدی که در اختیار دارد اقدام به شکایت از قربانی کرده یا اینکه با تهدید به اقدام قانونی، از قربانی باج خواهی می کند.همچنین بخوانید: راهنمای جامع حفظ امنیت در بازار ارزهای دیجیتالبرای پیشگیری از درگیرشدن با چنین کلاهبرداری هایی، لازم است همواره این نکته را در نظر داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید از فردی رمز عبور حساب های مختلف یا کلمات بازیابی اش را بپذیرید و در شرایط این چنینی تنها با این پیش شرط برای کمک به افراد اقدام کنید که هرگونه دسترسی به حساب یا کیف پول فقط در اختیار خود شخص باقی بماند.از کانال تلگرام ضیا صدر.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روش جدید کلاهبرداری از کاربران ارز دیجیتال: باج‌خواهی با صحنه‌سازی سرقت از کیف پول از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×