روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " جهش بیت کوین به بالای ۲۹هزار دلار؛ علت چه بود؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ منتشر شد.

جهش بیت کوین به بالای ۲۹هزار دلار؛ علت چه بود؟

رشد ۱۲درصدی قیمت بیت کوین در چند روز گذشته و جهش به بالای ۲۹٬۰۰۰ دلار، آن هم در شرایطی که اقدامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تأثیر منفی بر بازار آلت کوین ها گذاشته، بار دیگر برخی از سرمایه گذاران را به شروع روند صعودی جدید امیدوار کرده است. به گزارش کوین دسک، بیت کوین پس […]

The post جهش بیت کوین به بالای ۲۹هزار دلار؛ علت چه بود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

رشد ۱۲درصدی قیمت بیت کوین در چند روز گذشته و جهش به بالای ۲۹٬۰۰۰ دلار، آن هم در شرایطی که اقدامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تأثیر منفی بر بازار آلت کوین ها گذاشته است، بار دیگر برخی از سرمایه گذاران را به شروع روند صعودی جدید امیدوار کرده است.به گزارش کوین دسک، بیت کوین پس از رشد قابل توجهی ۷.۷درصدی در روز گذشته به قیمت ۲۸٬۸۵۰ دلار رسید و قیمت اتریوم نیز با افزایش ۴.۷۵درصدی در محدوده ۱٬۸۰۰ دلاری معامله می شود. شاخص بازار کوین دسک نیز با ۴.۱درصد افزایش شاهد رسیدن به عدد ۱٬۱۶۶ بود.نمودار ۴ساعته قیمت بیت کویناستراهینجا ساویچ (Strahinja Savic)، رئیس بخش تحلیل داده ها در پلتفرم ارز دیجیتال فرانت فایننشال درباره علت جهش روز گذشته بیت کوین در یادداشتی نوشت:با جهش بیت کوین به بالای ۲۸٬۰۰۰ دلار، سهم این سکه از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال، برای اولین بار در ۲ سال گذشته به ۵۰درصد رسید. بر خلاف بسیاری از دیگر ارزهای دیجیتال، بیت کوین در هیچ یک از مشکلات نظارتی ایجاد شده در ایالات متحده نقشی نداشته است.ساویچ می گوید که برخلاف فشار فروش و ورشکستگی هایی که در اوایل امسال و اواخر سال ۲۰۲۲ شاهد بودیم، درخواست بلک راک برای مجوز راه اندازی ETF بیت کوین واقعاً ثابت کرد که سرمایه گذاران سازمانی همچنان به بیت کوین علاقه مند هستند.جو دی پاسکوال (Joe DiPasquale)، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال بیت بول کپیتال نیز عقیده دارد که پرونده ETF بیت کوین و همچنین راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال جدید با پشتیبانی چند شرکت بزرگ به نام ای دی ایکس (EDX) می تواند نشان دهنده احتمال آغاز روند صعودی ارزهای دیجیتال باشد. او افزود:غافل گیرکننده نخواهد بود که بیت کوین هم چنان به رهبری خود در بازار ادامه دهد. با این حال، سطح ۳۰٬۰۰۰ دلاری یک مقاومت مهم در ادامه روند صعودی است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جهش بیت کوین به بالای ۲۹هزار دلار؛ علت چه بود؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×