روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • ارائه خدمات با کیفیت جهانی و رقابت با صرافی‌های خارجی؛ گفت‌وگو با مدیرعامل والکس در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ارائه خدمات با کیفیت جهانی و رقابت با صرافی‌های خارجی؛ گفت‌وگو با مدیرعامل والکس در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ منتشر شد.

ارائه خدمات با کیفیت جهانی و رقابت با صرافی‌های خارجی؛ گفت‌وگو با مدیرعامل والکس در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ پس از چهار سال وقفه، بلأخره روز یکشنبه ۴ تیر آغاز شد و تا پنجشنبه ۸ تیرماه ادامه خواهد داشت. در این دوره از الکامپ، کسب وکارهای فعال در زمینه ارزهای دیجیتال حضور قابل توجهی دارند و یکی از این کسب وکارها که در دوره قبلی الکامپ نیز حاضر شده بود، صرافی ارز […]

The post ارائه خدمات با کیفیت جهانی و رقابت با صرافی های خارجی؛ گفت وگو با مدیرعامل والکس در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه appeared first on ارزدیجیتال.

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ پس از چهار سال وقفه، بلأخره روز یکشنبه ۴ تیر آغاز شد و تا پنجشنبه ۸ تیرماه ادامه خواهد داشت. در این دوره از الکامپ، کسب وکارهای فعال در زمینه ارزهای دیجیتال حضور قابل توجهی دارند و یکی از این کسب وکارها که در دوره قبلی الکامپ نیز حاضر شده بود، صرافی ارز دیجیتال والکس است.والکس که در سالن ۸ و ۹ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حاضر است، یکی از پررفت وآمد ترین غرفه های این بخش را در اختیار دارد و علاوه بر معرفی محصولات جدید خود، برنامه ها، مسابقات و جوایز ویژه ای برای بازدیدکنندگان تدارک دیده است.در حاشیه بیست وششمین دوره نمایشگاه الکامپ گفت وگویی با احسان مهدی زاده، مدیرعامل مجموعه والکس داشتیم. مهدی زاده در این مصاحبه از تلاش های والکس برای ارائه خدمات با کیفیت جهانی، محصولات جدید این پلتفرم، ویژه برنامه های غرفه والکس برای بازدیدکنندگان، تحولات فضای ارزهای دیجیتال و برنامه های آینده این گروه می گوید.در ادامه ویدئو گفت وگوی اختصاصی ارزدیجیتال با احسان مهدی زاده را تماشا می کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارائه خدمات با کیفیت جهانی و رقابت با صرافی‌های خارجی؛ گفت‌وگو با مدیرعامل والکس در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×