روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • آبان تتر به دنبال ارائه خدمات متنوع‌تر در آینده؛ گفت‌وگو با مدیرعامل آبان تتر در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آبان تتر به دنبال ارائه خدمات متنوع‌تر در آینده؛ گفت‌وگو با مدیرعامل آبان تتر در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ منتشر شد.

آبان تتر به دنبال ارائه خدمات متنوع‌تر در آینده؛ گفت‌وگو با مدیرعامل آبان تتر در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۴ تا ۷ تیرماه در حال برگزاری است و کسب وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال حضور پررنگی در این رویداد دارند. صرافی ارز دیجیتال آبان تتر نیز یکی از کسب وکارهای حاضر در این دوره نمایشگاه است که یکی از شلوغ ترین غرفه ها در سال ۸ و ۹ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی […]

The post آبان تتر به دنبال ارائه خدمات متنوع تر در آینده؛ گفت وگو با مدیرعامل آبان تتر در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه appeared first on ارزدیجیتال.

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۴ تا ۷ تیرماه در حال برگزاری است و کسب وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال حضور پررنگی در این رویداد دارند. صرافی ارز دیجیتال آبان تتر نیز یکی از کسب وکارهای حاضر در این دوره نمایشگاه است که یکی از شلوغ ترین غرفه ها در سال ۸ و ۹ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران را به خود اختصاص داده است.ارزدیجیتال به همین بهانه در حاشیه نمایشگاه الکامپ گفت وگویی با فرهاد فلاح، مدیرعامل صرافی آبان تتر داشته است. فلاح که پیش از این به عنوان قائم مقام آبان تتر شناخته می شد، به تازگی به عنوان مدیرعامل این مجموعه معرفی شده است.او در این گفت وگو درباره خدمات، جوایز و ویژه برنامه های غرفه آبان تتر در نمایشگاه الکامپ صحبت می کند و از برنامه های آینده و محصولات جدید این پلتفرم می گوید.در ادامه ویدئو گفت وگوی اختصاصی ارزدیجیتال با فرهاد فلاح را ملاحظه می کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آبان تتر به دنبال ارائه خدمات متنوع‌تر در آینده؛ گفت‌وگو با مدیرعامل آبان تتر در الکامپ ۲۰۲۳ + ویدئو مصاحبه از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×