روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " الکامپ ۲۰۲۳ فردا به پایان می‌رسد؛ آخرین فرصت برای خرید دستیار معامله‌گری ata با ۸۰درصد تخفیف! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ منتشر شد.

الکامپ ۲۰۲۳ فردا به پایان می‌رسد؛ آخرین فرصت برای خرید دستیار معامله‌گری ata با ۸۰درصد تخفیف!

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ فردا پنجشنبه ۸ تیرماه به پایان می رسد. در این دوره از الکامپ مجموعه دستیار معامله گری اطلس (ATA) نیز در نمایشگاه حاضر شده و تاکنون یکی از شلوغ ترین غرفه ها در سالن ۷ را به خود اختصاص داده است. مجموعه اطلس در این دوره تخفیف هایی ویژه و تکرارنشدنی برای کسانی که در […]

The post الکامپ ۲۰۲۳ فردا به پایان می رسد؛ آخرین فرصت برای خرید دستیار معامله گری ATA با ۸۰درصد تخفیف! appeared first on ارزدیجیتال.

بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ فردا پنجشنبه ۸ تیرماه به پایان می رسد. در این دوره از الکامپ مجموعه دستیار معامله گری اطلس (ATA) نیز در نمایشگاه حاضر شده و تاکنون یکی از شلوغ ترین غرفه ها در سالن ۷ را به خود اختصاص داده است.مراجعه بازدیدکنندگان به غرفه ATA در نمایشگاه الکامپ.مجموعه اطلس در این دوره تخفیف هایی ویژه و تکرارنشدنی برای کسانی که در طول برگزاری نمایشگاه اقدام به خرید پلن های مختلف ATA می کنند، در نظر گرفته است. پلن سوپر هیرو (Super Hero – ویژه معامله در تمام بازارهای مالی) ATA تا پایان نمایشگاه با تخفیف ویژه ۸۰درصدی قابل خریداری است.پلن های کریپتو هیرو (Crypto Hero) و گلوبال هیرو (Global Hero) نیز هر کدام با ۷۰درصد تخفیف فروخته خواهند شد. علاوه بر این، کاربرانی که پلن سوپر هیرو را خریداری کنند، دوره های آموزشی «اطلس ارزدیجیتال پلاس» و «معامله گری به سبک ICT» را رایگان دریافت خواهند کرد؛ بنابراین، حتی اگر به معامله گری یا حتی بازار ارزهای دیجیتال مسلط نباشند، با تماشای این دو دوره، تسلط لازم را پیدا خواهند کرد. دوره اطلس ارزدیجیتال پلاس نیز به صورت رایگان به خریداران پلن کریپتو هیرو اعطا خواهد شد.غرفه ATA در نمایشگاه الکامپ.برای خرید اشتراک هیچ الزامی جهت مراجعه حضور به غرفه ATA وجود ندارد و می توانید از طریق وب سایت دستیار معامله گری اطلس خرید خود را با تخفیف ویژه نمایشگاه انجام دهید. با این حال، با خرید اشتراک در طول روزهای برگزاری الکامپ و مراجعه حضوری به غرفه ATA در نمایشگاه، می توانید از ۲ ماه اشتراک بیشتر به صورت رایگان و هدایای ATA بهره مند شوید.جهت مشاهده پلن ها و خرید اشتراک، روی تصویر کلیک کنید.جهت بازدید از غرفه ATA، دریافت مشاوره به صورت حضوری و بهره مندی از هدایا و تخفیف های ویژه، می تواند پنجشنبه ۸ تیرماه به محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۷، غرفه ۳۰۴ مراجعه کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " الکامپ ۲۰۲۳ فردا به پایان می‌رسد؛ آخرین فرصت برای خرید دستیار معامله‌گری ata با ۸۰درصد تخفیف! از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×