روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خبر استعفای رئیس کمیسیون بورس آمریکا جعلی و ساخته هوش مصنوعی بوده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ منتشر شد.

خبر استعفای رئیس کمیسیون بورس آمریکا جعلی و ساخته هوش مصنوعی بوده است

درحالی که دوباره اخباری مبنی بر استعفای گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال انتشار است، به نظر می رسد که این متن به احتمال بسیاری زیادی توسط هوش مصنوعی تولید شده باشد. به گزارش کوین تلگراف، در یکم ژوئیه (۱۰ تیر)، خبری در وب سایتی به نام «thecryptoalert.com» منتشر شد که به […]

The post خبر استعفای رئیس کمیسیون بورس آمریکا جعلی و ساخته هوش مصنوعی بوده است appeared first on ارزدیجیتال.

درحالی که دوباره اخباری مبنی بر استعفای گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال انتشار است، به نظر می رسد که این متن به احتمال بسیاری زیادی توسط هوش مصنوعی تولید شده باشد.به گزارش کوین تلگراف، در یکم ژوئیه (۱۰ تیر)، خبری در وب سایتی به نام «thecryptoalert.com» منتشر شد که به نقل از یک مقام ناشناس ادعا می کرد گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، درخواست استعفای خود را پس از انجام تحقیقات داخلی ارائه کرده است.با این حال، کوین تلگراف دریافته که متن این خبر امتیاز بالای ۹۶.۸درصدی در ابزار تشخیص هوش مصنوعی ZeroGPT کسب کرده است که نشان می دهد این متن به احتمال بسیاری زیادی توسط هوش مصنوعی تولید شده است.تحلیل ZeroGPT نشان می دهد که ۹۶.۸درصد از متن با هوش مصنوعی تولید شده است.به نظر می رسد که این وب سایت به تازگی ایجاد شده و در مجموع ۱۷ پست بلاگ دارد که اولین آن در ۲۲ ژوئن (۱ تیر) منتشر شده است. برای تولید بسیاری از این مقالات نیز از هوش مصنوعی استفاده شده است؛ زیرا، همه آن ها در بررسی با ابزار ZeroGPT امتیاز بالای ۷۰درصد کسب کرده اند.علاوه بر این که بخش عمده ای از نوشته ها توسط هوش مصنوعی تولید شده اند، جستجو در وب سایت «Wayback Machine» نشان می دهد که مالکیت دامنه این وب سایت در ۲۴ ژوئن (۳ تیر) تغییر کرده است.با این همه، تعدادی حساب کاربری این محتوا را در توییتر بازنشر کردند. پربازدیدترین توییت مربوط به یک حساب کاربری به نام «وال چارت» (whalechart) است که تاکنون بیش از ۱.۶میلیون بازدید داشته است.توییت وال چارت درباره خبر استغفای گری گنسلرچارلز گاسپارینو (Charles Gasparino)، خبرنگار فاکس بیزینس، در ۳ ژوئیه (۱۲ تیر) در توییتی نوشت که روابط عمومی کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرده است که گنسلر استعفا نخواهد داد.توییت چارلز گاسپارینو در رد شایعات استعفای گری گنسلراین اولین باری نیست که شایعات استعفای گنسلر منتشر می شود. در ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) نیز شایعاتی مبنی بر احتمال اخراج رئیس کمیسیون بورس ایالات متحده توسط منابع مشکوک منتشر شده بود.در ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد)، قانون گذاران ایالات متحده لایحه جدیدی به نام «قانون تثبیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار» (SEC Stabilization Act) را به مجلس نمایندگان ارائه کردند. یکی از مفاد اصلی این لایحه که گنسلر را «رئیس مستبد» خطاب می کند به دنبال برکناری اوست.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خبر استعفای رئیس کمیسیون بورس آمریکا جعلی و ساخته هوش مصنوعی بوده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×