روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحقیقات تازه: تمام کسانی که با استراتژی dca بیت کوین خریده‌اند در سود هستند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ منتشر شد.

تحقیقات تازه: تمام کسانی که با استراتژی dca بیت کوین خریده‌اند در سود هستند

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که سرمایه گذاری تمام افرادی که طی سال های گذشته، روزانه و به شکل مستمر مقدار ثابتی بیت کوین خریده اند، اکنون رسماً به سودهی رسیده است. به گزارش دیکریپت، یک سرمایه گذار بیت کوین به نام «ویکد» (@w_s_bitcoin)، روز دوشنبه نموداری را در توییتر به اشتراک گذشت که متوسط وزنی هزینه پرداختی برای […]

The post تحقیقات تازه: تمام کسانی که با استراتژی DCA بیت کوین خریده اند در سود هستند appeared first on ارزدیجیتال.

به گزارش دیکریپت، یک سرمایه گذار بیت کوین به نام «ویکد» (@w_s_bitcoin)، روز دوشنبه نمودار را در توییتر به اشتراک گذشت که متوسط وزنی هزینه پرداختی برای خرید بیت کوین را نشان می دهد. طبق این داده ها، سرمایه گذارانی با روش «میانگین سازی هزینه دلاری» (DCA) بیت کوین خریده اند، بدون توجه به مسئله که چه زمانی سرمایه گذاری خود را آغاز کرده اند، اکنون در سود هستند.نمودار قیمت بیت کوین در مقایسه با میانگین وزنی بهای تمام شده خریدمیانگین سازی هزینه دلاری یک استراتژی است که در آن سرمایه گذاران بدون درنظرگرفتن تغییرات قیمت دارایی، در فواصل زمانی معین مقدار ثابتی پول برای خرید سهام یا ارز دیجیتال هزینه می کنند. هدف این استراتژی، کاهش استرس و پیچیدگی تعیین زمان مناسب برای ورود به یک بازار به شدت پرنوسان است و اغلب توسط طرفداران برجسته بیت کوین به عنوان جایگزین عاقلانه تری به جای معامله گری تبلیغ می شود.همچنین بخوانید: سه روش معامله کم ریسک ارزهای دیجیتال برای مبتدی هاداده های این نمودار نشان می دهد که میانگین وزنی هزینه پرداختی برای خرید بیت کوین تا ۳ ژوئیه (۱۲ تیر) به ۳۱٬۲۳۳ دلار رسیده که بالاترین سطح قیمتی از ژوئن (خرداد) سال گذشته است. ویکد توضیح داد:زمانی که کل خط نارنجی به زیر خط چین سفید برود، تمام کسانی که با استراتژی DCA روزانه بیت کوین خریده اند در سود خواهند بود.البته، این بدان معنا نیست که همه سرمایه گذاران بیت کوین در سود هستند، به ویژه کسانی که در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) بیت کوین ۶۹٬۰۰۰ دلاری خریده اند و پس آن هیچ کاری نکرده اند. در مقابل، کسانی که از آن زمان تاکنون به خریدهای مکرر ادامه داده اند، بخشی از ضررهای خود را با خرید در زمان های سقوط قیمت جبران کرده اند؛ مانند زمانی که قیمت بیت کوین پس از سقوط صرافی FTX به زیر ۱۶٬۰۰۰ دلار سقوط کرد.سیف الدین آموس، نویسنده کتاب «استاندارد بیت کوین»، روز دوشنبه در توییتی نوشت:خرید منظم برای همه سودآور است، حتی در زمانی که قیمت بیت کوین نسبت به بالاترین سطح خود ۵۵درصد کاهش یافته است. گواهی حیرت انگیز نسبت به قدرت بیت کوین به عنوان یک فناوری نجات بخش.قیمت بیت کوین تا از ابتدای سال ۲۰۲۳ تا به امروز حدود ۸۵درصد رشد داشته است. کاهش اعتماد به سیستم بانکی در ماه مارس (اسفند) و افزایش اطمینان نسبت به احتمال تأیید ETF اسپات بیت کوین در ایالات متحده پس از ارائه درخواست بلک راک در ماه ژوئن (خرداد) از مهم ترین دلایل این رشد بوده اند.نمودار روزانه قیمت بیت کوینبه لطف رشد اخیر قیمت، سرمایه گذاری مایکرواستراتژی در بیت کوین نیز از ضرر خارج شده است. این شرکت، به عنوان یکی بزرگترین سرمایه گذاران نهادی بیت کوین، طی خریدهای مکرر از اوت ۲۰۲۰ (مرداد ۱۳۹۹) تاکنون، در مجموع ۱۵۲٬۳۳۳ بیت کوین در اختیار دارد. مایکل سیلور، مدیر اجرای مایکرواستراتژی به توصیه برای «هرگز نفروختن بیت کوین» خود معروف است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحقیقات تازه: تمام کسانی که با استراتژی dca بیت کوین خریده‌اند در سود هستند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×