روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هشدار انجمن بلاکچین ایران: پروژه «کربلا کوین» کلاهبرداری است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ منتشر شد.

هشدار انجمن بلاکچین ایران: پروژه «کربلا کوین» کلاهبرداری است

به تازگی پروژه ای با عنوان «کربلا کوین» به صورت گسترده در رسانه های اجتماعی فارسی زبان در حال تبلیغ است. کربلا کوین یک طرح کلاهبرداری بوده و انجمن بلاک چین ایران نیز درباره سوءاستفاده گردانندگان این پروژه از اعتقادات مذهبی کاربران و فریب آنها هشدار داده است. به گزارش ارزدیجیتال، انجمن بلاکچین ایران با انتشار بیانه ای درباره پروژه کلاهبرداری […]

The post هشدار انجمن بلاکچین ایران: پروژه «کربلا کوین» کلاهبرداری است appeared first on ارزدیجیتال.

به تازگی پروژه ای با عنوان «کربلا کوین» به صورت گسترده در رسانه های اجتماعی فارسی زبان در حال تبلیغ است. کربلا کوین یک طرح کلاهبرداری بوده و انجمن بلاک چین ایران نیز درباره سوءاستفاده گردانندگان این پروژه از اعتقادات مذهبی کاربران و فریب آنها هشدار داده است.به گزارش ارزدیجیتال، انجمن بلاکچین ایران با انتشار بیانه ای درباره پروژه کلاهبرداری کربلا کوین هشدار داده است. گردانندگان طرح کربلا کوین با هدف گذاری و سوءاستفاده از اعتقادات جامعه مذهبی کشور، ادعا می کنند با دریافت پول از کاربران و تبدیل آن به یک رمزارز، سودهایی نجومی پرداخت می کنند.طبق اعلام انجمن بلاکچین، این اشخاص در تبلیغات خود از کلیدواژه هایی مانند «ورود جامعه مسلمان به این ارز» و «استفاده از بخشی از درآمد این پروژه جهت اهدای وام قرض الحسنه و اشتغال آفرینی» قصد تهییج افراد و فریب آنها را دارند.بیانیه انجمن بلاکچین ایران درباره کربلا کوین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشدار انجمن بلاکچین ایران: پروژه «کربلا کوین» کلاهبرداری است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×