روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کمتر از ۳۰ روز تا هاوینگ لایت کوین؛ وقت خرید ltc است؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ منتشر شد.

کمتر از ۳۰ روز تا هاوینگ لایت کوین؛ وقت خرید ltc است؟

رویداد هاوینگ لایت کوین که هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد، قرار است حدود ۲۵ روز دیگر، یعنی حوالی ۲ اوت (۱۱ مرداد) انجام شود. بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال برای این رویداد و جهش احتمالی پس از آن لحظه شماری می کنند؛ در حالی که روند قیمتی لایت کوین در دوره های زمانی پس از هاوینگ های […]

The post کمتر از ۳۰ روز تا هاوینگ لایت کوین؛ وقت خرید LTC است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

رویداد هاوینگ لایت کوین که هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد، قرار است حدود ۲۵ روز دیگر، یعنی حوالی ۲ اوت (۱۱ مرداد) انجام شود. بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال برای این رویداد و جهش احتمالی پس از آن لحظه شماری می کنند؛ در حالی که روند قیمتی لایت کوین در دوره های زمانی پس از هاوینگ های قبلی، چیزی خلاف این انتظار را نشان می دهد.به گزارش ارزدیجیتال، هاوینگ لایت کوین کمتر از یک ماه دیگر در بلاک شماره ۲٬۵۲۰٬۰۰۰ این شبکه انجام خواهد شد و پاداش استخراج هر بلاک را از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ LTC کاهش خواهد داد.بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۳ میلادی و با نزدیک ترشدن به این رویداد، به فکر خرید لایت کوین با امید افزایش قیمت تحت تأثیر هاوینگ اوت (مرداد) امسال افتاده اند. لایت کوین از شروع ۲۰۲۳ تا امروز حدود ۴۰درصد افزایش قیمت داشته و اخیراً در روز ۳ ژوئیه (۱۲ تیر) اوج قیمتی ۱۴ ماهه خود در ۱۱۵ دلار را تجربه کرده است.داده های درون زنجیره ای (On-chain) مرتبط با شبکه لایت کوین نشان می دهند تعداد آدرس هایی که یک میلیون دلار یا بیشتر از آن LTC در اختیار دارند، طی ۵ ماه گذشته رو به افزایش بوده است.نمودار تعداد آدرس هایی که ۱۰هزار واحد (معادل یک میلیون دلار) یا بیشتر از آن لایت کوین دارند.داده های موجود در پلتفرم تحلیلی «IntoTheBlock» نیز نشان می دهد در قیمت های فعلی، ۶۶درصد از هولدرهای لایت کوین در سود به سر می برند.شرایط در مجموع به نفع ادامه روند صعودی لایت کوین در آینده به نظر می رسد و هاوینگ پیش رو اساساً یک عامل صعودی بلندمدت در نظر گرفته می شود. با وجود این، داده های تاریخی نشان می دهند واکنش قیمتی LTC به رویدادهای هاوینگ قبلی، در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۵ مثبت نبوده است.برای نمونه، هاوینگ قبلی لایت کوین در ۵ اوت سال ۲۰۱۹ (۱۴ مرداد ۱۳۹۸) و زمانی رخ داد که بازار ارزهای دیجیتال پس از بازیابی نسبی قیمت ها از زمان روند نزولی طولانی مدت ۲۰۱۸، وارد موج نزولی دیگری شده بود که تا شروع ۲۰۲۰ نیز ادامه داشت.همان طور که از نمودار زیر پیداست، انجام هاوینگ در آن زمان نه تنها تأثیر مثبتی بر قیمت LTC نداشت، بلکه پس از آن قیمت تا شروع سال ۲۰۲۰ عملاً در روندی نزولی گرفتار شده بود.نمودار قیمت به همراه تاریخ هاوینگ لایت کوین در اوت سال ۲۰۱۹.این مسئله درمورد اولین هاوینگ تاریخ لایت کوین نیز که در سال ۲۰۱۵ میلادی رخ داد، صدق می کند. در آن زمان حجم معاملات در مقایسه با امروز بسیار کمتر بود و همین مسئله تا حد زیادی بر اعتبار این داده ها خدشه وارد می کند. با این حال، چیزی که از نمودار پیداست، این است که پس از هاوینگ ۲۰۱۵ لایت کوین قیمت جهش مشخص و ادامه داری را تجربه نکرده و بازار LTC تا مدت ها روندی عمدتاً خنثی داشته است.نمودار قیمت به همراه تاریخ هاوینگ لایت کوین در اوت سال ۲۰۱۵.پیش بینی آینده بر اساس داده های تاریخی، آن هم در بازاری که کمتر از ۱۵ سال سابقه دارد، از نظر بسیاری از تحلیلگران منطقی به نظر نمی رسد و شرایط امسال بازار ارزهای دیجیتال هم تفاوت هایی اساسی با دوره های قبلی در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۵ دارد. با این حال، در مجموع می توان گفت اگر به فکر خرید لایت کوین در آستانه هاوینگ پیش رو افتاده اید، در نظر داشته باشید تضمینی وجود ندارد که پس از این رویداد بازار LTC بلافاصله وارد فاز صعودی شود و حتی ممکن است به دلایل مختلف، خلاف این اتفاق بیفتد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کمتر از ۳۰ روز تا هاوینگ لایت کوین؛ وقت خرید ltc است؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×