روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " وبینار رایگان «چشم‌انداز بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های پیش رو؛ بخریم یا بفروشیم؟» از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ منتشر شد.

وبینار رایگان «چشم‌انداز بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های پیش رو؛ بخریم یا بفروشیم؟»

یکی از سوال های پرتکرار در بازار ارزهای دیجیتال و به طور کل تمام بازارهای مالی، همیشه این بوده که چه زمانی باید برای خرید و فروش اقدام کنیم؟ جواب این سوال هیچوقت ساده نبوده، نیست و نخواهد بود. در وبینار رایگانی که روز یکشنبه ۱ مرداد، ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد، شما عزیزان را با تمام […]

The post وبینار رایگان «چشم انداز بازار ارزهای دیجیتال در ماه های پیش رو؛ بخریم یا بفروشیم؟» appeared first on ارزدیجیتال.

یکی از سوال های پرتکرار در بازار ارزهای دیجیتال و به طور کل تمام بازارهای مالی، همیشه این بوده که چه زمانی باید برای خرید و فروش اقدام کنیم؟ جواب این سوال هیچوقت ساده نبوده، نیست و نخواهد بود.در وبینار رایگانی که روز یکشنبه ۱ مرداد، ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد، شما عزیزان را با تمام نکاتی که قبل از شروع سرمایه گذاری لازم است به آن توجه کنید، آشنا خواهیم کرد.این وبینار را آکادمی ارزدیجیتال برگزار می کند و برخی از سوالاتی که در طول وبینار به آنها پاسخ خواهیم داد به شرح زیر است:مروری بر وقایع مهم در سال ۲۰۲۳ (نیمه اول سال)بررسی شرایط فعلی بازار و رویدادهای تاثیرگذار در ماه جاریتشخیص روند قیمت بیت کوین از نگاه سازمان ها و اشخاص تأثیرگذار در بازارمناسب ترین زمان برای ورود به بازار چه زمانی است؟همچنین به معرفی چند پروژه آینده دار و با پتانسیبل رشد در چرخه صعودی بعدی نیز می پردازیم.اطلاعات تکمیلی مربوط به وبینارزمان: یکشنبه ‍۱ مرداد، ساعت ۱۹نحوه برگزاری: آنلاین و تعاملیبها: رایگانجزئیات بیشتر + ثبت نام رایگان

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وبینار رایگان «چشم‌انداز بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های پیش رو؛ بخریم یا بفروشیم؟» از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×