روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پلتفرم p2p صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ منتشر شد.

پلتفرم p2p صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد

مجموعه بیت۲۴ در سال ۱۳۹۸ کار خودش را با راه اندازی یک پلتفرم OTC (فروشگاهی)، مخصوص خرید و فروش سریع و مستقیم ارزهای دیجیتال، شروع کرد. در آن زمان دغدغه اصلی بیت۲۴ فراهم کردن بستری به منظور مبادله سریع رمزارزها بود، به طوری که با سیستمی کردن امور تا جای ممکن، زمان تسویه ارزی (حین خرید) و ریالی (حین فروش) […]

The post پلتفرم P۲P صرافی بیت۲۴ راه اندازی شد appeared first on ارزدیجیتال.

مجموعه بیت۲۴ در سال ۱۳۹۸ کار خودش را با راه اندازی یک پلتفرم OTC (فروشگاهی)، مخصوص خرید و فروش سریع و مستقیم ارزهای دیجیتال، شروع کرد. در آن زمان دغدغه اصلی بیت۲۴ فراهم کردن بستری به منظور مبادله سریع رمزارزها بود، به طوری که با سیستمی کردن امور تا جای ممکن، زمان تسویه ارزی (حین خرید) و ریالی (حین فروش) را به حداقل برساند.این صرافی طی چهار سال اخیر به روزرسانی های زیادی دریافت کرده و روزبه روز بهینه تر شده است. اکنون زمان اجرای یکی از مهم ترین فازهای توسعه آن است.بیت۲۴ از این پس به جز یک پلتفرم OTC، یک پلتفرم P۲P مخصوص معاملات نظیر به نظیر هم در اختیار خواهد داشت. این بخش در ابتدا شامل ۱۰۰ بازار (۱۰۰ رمزارز) است. این بازارها در فاز اول ریالی هستند، اما قرار است در آینده نزدیک مارکت های تتری نیز به آن افزوده شوند. همچنین در آینده نزدیک، تعداد بازارها در هر دو بخش معاملات ریالی و تتری افزایش پیدا خواهد کرد. گفتنی است کارمزد تبادل در بستر P۲P صرافی بیت۲۴ برابر ۰.۱درصد در نظر گرفته شده است.کاربرانی که پیش از این در بیت۲۴ ثبت نام و احراز هویت کرده اند، برای دسترسی و شروع تبادل در بازارهای معاملاتی نیازی به عضویت و احراز هویت مجدد ندارند. در فازهای بعدی قرار است قابلیت های بیشتری به پلتفرم معاملات نظیر به نظیر بیت۲۴ اضافه شود. این اخبار متعاقباً اعلام خواهند شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پلتفرم p2p صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×