روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ منتشر شد.

ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟

طبق گزارش ها، مایکل ایگوروف، بنیان گذار کرو فایننس طی چند روز گذشته، به سرعت بخش قابل توجهی از توکن های کرو دائو خود را فروخته است. اکنون، اقدامات عجولانه او باعث ایجاد گمانه زنی ها و نگرانی هایی در سراسر بازار ارزهای دیجیتال شده است. به گزارش یو تودی، ایگوروف در تنها ۳ ساعت، ۳.۷۵میلیون توکن کرو را به خزانه یرن فایننس و […]

The post ماجرای فروش گسترده توکن های کرو توسط بنیان گذار این پلتفرم چه بود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

طبق گزارش ها، مایکل ایگوروف، بنیان گذار کرو فایننس طی چند روز گذشته، به سرعت بخش قابل توجهی از توکن های کرو دائو خود را فروخته است. اکنون، اقدامات عجولانه او باعث ایجاد گمانه زنی ها و نگرانی هایی در سراسر بازار ارزهای دیجیتال شده است.به گزارش یو تودی، ایگوروف در تنها ۳ ساعت، ۳.۷۵میلیون توکن کرو را به خزانه یرن فایننس و ۱.۲۵میلیون دیگر را به «استیک دائو گاروننس» فروخته است. این اقدامات درپی فروش ۵۹.۵میلیون توکن کرو به قیمت ۲۳.۸میلیون دلار به ۱۳ مؤسسه یا سرمایه گذار طی تنها ۲ روز انجام گرفته است.بخشی از تراکنش های کیف پول مایکل ایگوروف در شبکه اتریومایگوروف همچنین مبلغ ۳میلیون تتر را به پلتفرم دیفای آوی بازگردانده است. نکته قابل توجه این است که این اقدامات با انباشت بدهی ایگوروف همزمان شده است. درحال حاضر، کل بدهی او در چندین پلتفرم دیفای از جمله آوی، آبراکادابرا، فرکس لِند، اینورس و سیلو بالغ بر ۸۲.۶میلیون دلار است.به نظر می رسد که دلیل فروش فوری این توکن ها توسط ایگوروف اقدام پروتکل آبراکادابرا، یکی از طلبکاران او باشد. آبراکادابرا که با نام «مجیک مانی» نیز شناخته می شود، به طور یک جانبه پیشنهاد کرده است که نرخ سالانه بهره پایه وام های کلان تا ۲۰۰درصد افزایش یابد.این اقدام تنها در صورتی انجام می گیرید که ارزش وثیقه وام ۲ برابر مبلغ وام باشد که در نتیجه ضریب وام را به ۵ برابر افزایش می دهد. این حرکت به طور بالقوه می تواند ایگوروف را وادار به بازپرداخت ۱۴.۵میلیون دلار استیبل کوین کند.افزایش شدید بهره وام توسط آبراکادابرا و پیامدهای احتمالی ناشی از آن (لیکوئیدشدن وام) ایگوروف را در موقعیتی خطرناک قرار داده بود. به نظر می رسد فروش گسترده توکن های کرو و بازپرداخت سریع یک حرکت استراتژیک از سوی او برای کاهش پیامدهای احتمالی ناشی از این تغییر ناگهانی باشد. با این حال، جامعه کرو فایننس گوش به زنگ است و فعلاً با نگرانی وقایع را دنبال می کند.در حالی که پیش بینی تأثیر بلندمدت این فروش گسترده این توکن ها بر اکوسیستم کرو دشوار است، تصمیم استراتژیک ایگوروف بر اهمیت این مسئله تأکید می کند که اگر بدهی بزرگی دارید بهتر است تا حدممکن نقدینگی در اختیار داشته باشید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×