روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ منتشر شد.

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد

روز گذشته دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی ارز دیجیتال کریپتولند برگزار شد. کریپتولند ۲۸٬۰۰۰ شاکی و مالباخته دارد و جزو بزرگترین پرونده های مرتبط با جرایم حوزه ارزهای دیجیتال محسوب می شود. به گزارش ارزدیجیتال به نقل از ایسنا، این جلسه از دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند به اتهام کلاهبرداری شبکه ای با حضور متهمان […]

The post دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد appeared first on ارزدیجیتال.

روز گذشته دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی ارز دیجیتال کریپتولند برگزار شد. کریپتولند ۲۸٬۰۰۰ شاکی و مالباخته دارد و جزو بزرگترین پرونده های مرتبط با جرایم حوزه ارزهای دیجیتال محسوب می شود.به گزارش ارزدیجیتال به نقل از ایسنا، این جلسه از دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند به اتهام کلاهبرداری شبکه ای با حضور متهمان ردیف دوم و سوم، تعدادی از شکات و وکلای آنها، رئیس، مستشار شعبه و نماینده دادستان در شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان تهران برگزار شد. بر اساس کیفرخواست صادره، اتهام متهمان «مشارکت در تشکیل شبکه سازمان یافته اخلال کلان در نظام اقتصادی از طریق تصدی صرافی غیرمجاز و معاملات رمزارز تحت عنوان صرافی کریپتولند است».این پرونده حدود ۲۸هزار نفر شاکی و مالباخته دارد.رئیس شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در رابطه با این پرونده اظهار کرد:متأسفانه امروز رمزارزها موجب آسیب شده است و عده ای از مردم به دلیل عدم توجه به عواقب آن دچار مشکل می شوند و احیاناً توسط افراد کلاهبردار به دام می افتند.رئیس شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت:در جلسه قبل کیفرخواست توسط نماینده دادستان قرائت شد و با توجه به عدم حضور متهم ردیف اول در جلسه، دادگاه پس از تفهیم اتهام به متهمان ردیف دوم و سوم و وکلای آنها، هر یک در جایگاه قرار گرفتند و از خود دفاع کردند.او افزود:به منظور تسریع در امور و جلوگیری از اطاله دادرسی، ادامه جلسه رسیدگی به روز شنبه چهارم شهریورماه امسال موکول شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×