روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری در بول‌ران بعدی؛ بررسی و معرفی ۱۰ پروژه‌ برترِ هوش‌ مصنوعی

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری در بول‌ران بعدی؛ بررسی و معرفی ۱۰ پروژه‌ برترِ هوش‌ مصنوعی از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ منتشر شد.

وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری در بول‌ران بعدی؛ بررسی و معرفی ۱۰ پروژه‌ برترِ هوش‌ مصنوعی

شکل گیری اندیشه بشر برای به کارگیریِ هوش مصنوعی به خیلی پیش تر از این یکی دو سال اخیر برمی گردد. نزدیک به ۷۰ سال قبل اولین تحقیقات برای به خدمت درآوردن هوش مصنوعی انجام شد و هرچه جلوتر آمدیم، دایره تحقیقات مرتبط با هوش مصنوعی وسیع تر و نمونه های بیشتری برای کمک به بشر، طراحی و تولید شد. اما […]

The post وبینار سکتورهای آینده دار برای سرمایه گذاری در بول ران بعدی؛ بررسی و معرفی ۱۰ پروژه برترِ هوش مصنوعی appeared first on ارزدیجیتال.

شکل گیری اندیشه بشر برای به کارگیریِ هوش مصنوعی به خیلی پیش تر از این یکی دو سال اخیر برمی گردد. نزدیک به ۷۰ سال قبل اولین تحقیقات برای به خدمت درآوردن هوش مصنوعی انجام شد و هرچه جلوتر آمدیم، دایره تحقیقات مرتبط با هوش مصنوعی وسیع تر و نمونه های بیشتری برای کمک به بشر، طراحی و تولید شد.اما در چند دهه اخیر و با ورود به عصر اطلاعات و پیدایش اینترنت، تمرکز دانشمندان و مهندسان معطوف به این دنیای بی حد و مرز شد. سرعت پیشرفت، ضریب بالایی پیدا کرد و دست آوردهای ما از دنیای وب روزبه روز بیشتر شد.تا آنجا که حدود ۱۰ سال قبل، ورق تازه ای رو شد و با جهان بلاک چین آشنا شدیم که به نوبه خود انقلاب دیگری در عصر اطلاعات بود. همچنین قابلیت های بی پایان صنعت بلاک چین، زمینه شکوفایی و پیوند دیگر فناوری ها به این حوزه را هموار کرد.هم اکنون این سه جهان با هم ترکیب شده اند. هوش مصنوعی، اینترنت و بلاک چین، سه فناوری، که تلفیق آنها با یکدیگر یعنی: آینده.باتوجه به این موضوع که، یکی از سکتورهای مهم و قابل توجه در بول ران بعدیِ بازار ارزهای دیجیتال، حوزه هوش مصنوعی ست، تلاش بر این است تا در این وبینار رایگان از روند پیدایش هوش مصنوعی تا ترکیب آن با فناوری بلاک چین صحبت کنیم. از نقش هوش مصنوعی و تاثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال مطلع شویم و در نهایت، ۱۰ پروژه آینده دار از دیدگاه کارشناسان و صاحب نظران را بررسی کرده و آنها را زیر نظر داشته باشیم.تاریخچه پیدایش هوش مصنوعیتاثیر هوش مصنوعی در زندگی روزمره ماترکیب هوش مصنوعی و صنعت بلاک چینبررسی و معرفی ۱۰ پروژه آینده دار هوش مصنوعیاین وبینار سه شنبه، ۱۴ شهریور، ساعت ۱۹ برگزار می شود. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.جزئیات بیشتر + ثبت نام رایگان

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری در بول‌ران بعدی؛ بررسی و معرفی ۱۰ پروژه‌ برترِ هوش‌ مصنوعی از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×