روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس از منبع ارزنگار " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ منتشر شد.

افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس

پاسکال گاتیر (مدیرعامل شرکت لجر) به تازگی اعلام کرد پس از هک صرافی بایننس که به سرقت ۴۰ میلیون دلار از سپرده کاربران انجامید، فروش محصولات این شرکت دو برابر شد. هراس از مسایل امنیتی مربوط به ذخیره ارزهای دیجیتال را می توان اصلی ترین عامل این افزایش فروش دانست. آقای گاتیر طی صحبت در جریان کنفرانس […]

نوشته افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

پاسکال گاتیر (مدیرعامل شرکت لجر) به تازگی اعلام کرد پس از هک صرافی بایننس که به سرقت ۴۰ میلیون دلار از سپرده کاربران انجامید، فروش محصولات این شرکت دو برابر شد. هراس از مسایل امنیتی مربوط به ذخیره ارزهای دیجیتال را می توان اصلی ترین عامل این افزایش فروش دانست. آقای گاتیر طی صحبت در جریان کنفرانس اتامیک سوآپ در نیویورک، این خبر را اعلام کرد.او گفت: «بایننس هک شد و فردای آن روز، فروش مان دو برابر شد.»هک شدن بایننس به سرقت بیش از ۷۰۷۰ بیت کوین انجامید که ارزشی بیش از ۴۰ میلیون دلار داشت. این بیت کوین ها از کیف پول آنلاین این صرافی در یک تراکنش خارج شد. هکرها برای این کار از یک اشکال امنیتی موجود در سامانه بایننس استفاده کردند. بایننس نیز اعلام کرد اقداماتی را برای رقع این مشکلات به انجام رسانده است.از دیدگاه مدیرعامل لجر، ارزهای دیجیتال یک فناوری ارزشمند هستند که در انتهای فرآیند ذخیره که همان حفظ کلید خصوصی است با مشکلاتی دست وپنجه نرم می کنند. او اعلام کرد هک شدن بایننس نشان می دهد هنوز صنعت ارزهای دیجیتال به بلوغ کافی نرسیده است. آقای گاتر می گوید: «ما بر این باوریم که امنیت را باید ایجاد کرد و خیلی مفتخریم که در این زمینه فعالیت داریم.»او همچنین به این نکته اشاره کرد که فعالیت شرکت لجر از حساسیت بالایی برخوردار است و با افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بر میزان حساسیت کارشان افزوده می شود.شرکت لجر یک مجموعه فرانسوی است که فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید سخت افزار ذخیره کلید خصوصی ارزهای دیجیتال (موسوم به کیف پول ارز دیجیتال) را در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد. دو محصول لجر نانو اس و نیز لجر نانو اکس از جمله دستاوردهای ارزشمند این شرکت به شمار می روند. محصولات این شرکت به خاطر امنیت بالا، جزو پرفروش ترین ها در این دسته بندی قرار دارند. شرکت لجر همچنین اخیرا موق به جذب سرمایه قابل توجهی برای گسترش فعالیت خود شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون

× ×