روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " کتاب بیت کوین به زبان آدمیزاد | ارزنگار از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

کتاب بیت کوین به زبان آدمیزاد | ارزنگار

کتاب «بیت کوین به زبان آدمیزاد» (Bitcoin For Dummies) یک راهنمای سریع و ساده برای آغاز خرید و فروش این ارز دیجیتال است. در این کتاب توضیحاتی شفاف و نیز توصیه هایی کارشناسانه برای حضور در بازار جدید و جذاب بیت کوین ارایه شده است. درک سازوکارهای بیت کوین و ریسک های آن از جمله چالش های موجود […]

نوشته بیت کوین به زبان آدمیزاد اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

کتاب «بیت کوین به زبان آدمیزاد» (Bitcoin For Dummies) یک راهنمای سریع و ساده برای آغاز خرید و فروش این ارز دیجیتال است. در این کتاب توضیحاتی شفاف و نیز توصیه هایی کارشناسانه برای حضور در بازار جدید و جذاب بیت کوین ارایه شده است. درک سازوکارهای بیت کوین و ریسک های آن از جمله چالش های موجود در بازار بیت کوین است. با این وجود این کتاب به زبانی بسیار ساده درباره این موضوعات پیچیده توضیح می دهد.در این کتاب درباره جزییاتی که باید در زمینه خرید و فروش بیت کوین رعایت کنید، نحوه ایجاد کیف پول دیجیتال برای بیت کوین و نیز هر آنچه برای آغاز کار نیاز دارید توضیحاتی ارایه می دهد. همچنین مباحثی عمیق تر برای آشنایی با شیوه های محافظت از بیت کوین در برابر ریسک های مختلف و کمک به کاهش ریسک های بازار و استفاده ایمن از بیت کوین در این کتاب عرضه شده است. برای آشنایی بیشتر با بیت کوین توصیه می کنیم مطلب «بیت کوین چیست؟» را حتما مطالعه کنید. اگر هم به دنبال یک مطلب با زبانی غیرفنی و عامیانه هستید، شاید بهتر باشد ابتدا مطلب «بیت کوین به زبان خیلی ساده!» را بخوانید.بیت کوین از فناوری همتا به همتا استفاده می کند و نیازی به بانک و یا هیچ موسسه یا سازمان مرکزی برای نظارت ندارد. در واقع مدیریت تراکنش ها و انتشار بیت کوین جدید به صورت جمعی و توسط کاربران حاضر در شبکه انجام می شود. بیت کوین امکان پرداخت ساده با گوشی همراه، تبادل سریع پول بین کشورها، قابلیت چندامضایی (برای تراکنش های نیازمند توافق چند ذینفع) و نیز انجام تراکنش بدون کارمزد و یا با کارمزد اندک را می دهد.کتاب «بیت کوین به زبان آدمیزاد» به بیان تاریخچه، شیوه استفاده و ماینینگ بیت کوین می پردازد.این کتاب در مجموع دارای ۴ بخش و ۱۴ فصل است. کتاب «بیت کوین به زبان آدمیزاد» به زبانی ساده درباره موضوعات زیر توضیح می دهد:شناخت کامل بازار بیت کوینآشنایی چگونگی راه اندازی کیف پول دیجیتال برای بیت کوینمحافظت از خود در برابر سرقت و کلاهبرداریآغاز خرید و فروش ارز دیجیتالفصل ۱: معرفی بیت کوینفصل ۲: خرید و پس انداز بیت کوینفصل ۳: مزایا و معایب بیت کوینفصل ۴: کسب درآمد با بیت کوینفصل ۵: کیف پول بیت کوینفصل ۶: تراکنش های بیت کوینیفصل ۷: بلاک چینفصل ۸: استفاده از بیت کوین در تجارتفصل ۹: استفاده قانونی از بیت کوینفصل ۱۰: امنیت بیت کوینفصل ۱۱: استخراج بیت کوینفصل ۱۲: ده شیوه اصلی استفاده از بیت کوینفصل ۱۳: ده ارز دیجیتال دیگرفصل ۱۴: ده منبع آنلاین بیت کوینبیت کوین بازار بزرگی دارد و این بازار به طور پیوسته در حال گسترش است. بی تردید این بازار ریسک هایی نیز دارد و به همین دلیل آگاهی از جزییات و برداشتن گام هایی منطقی در این مسیر به موفقیت در آن کمک می کند. کتاب «بیت کوین به زبان آدمیزاد» راهنمایی ساده و دقیق برای شروع کار با بیت کوین است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " کتاب بیت کوین به زبان آدمیزاد | ارزنگار از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون
× ×