روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " کسب‌وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

کسب‌وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی

بلاک چین یک فناوری جدید است که ساختار کنونی اینترنت را دگرگون ساخته و تهدیدی جدی برای ساختاری سنتی برخی کسب وکارها به شمار می رود. بلاک چین موجب ایجاد اعتماد در شبکه شده و به حذف واسطه ها می انجامد. بلاک چین را می توان همانند مجموعه ای از رایانه ها دانست که هرگز از کار نمی افتند. به محض اینکه بلاک […]

نوشته کسب وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

بلاک چین یک فناوری جدید است که ساختار کنونی اینترنت را دگرگون ساخته و تهدیدی جدی برای ساختاری سنتی برخی کسب وکارها به شمار می رود. بلاک چین موجب ایجاد اعتماد در شبکه شده و به حذف واسطه ها می انجامد. بلاک چین را می توان همانند مجموعه ای از رایانه ها دانست که هرگز از کار نمی افتند. به محض اینکه بلاک چین به کار افتاد، دیگر از کار نمی افتد. همین سبب می شود که بلاک چین جذابیت زیادی برای نسل جدیدی از خدمات و نرم افزارهای غیرمتمرکز داشته باشد.کتاب «کسب وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی» (The Business Blockchain: Promise, Practice, and Application of the Next Internet Technology) به واکاوی این حوزه جدید پرداخته و با بررسی اجزای آن به شکلی ساده، به درک هر چه بهتر مخاطب از این فناوری کمک می کند. این کتاب توسط ویلیام موگایار (William Mougayar) نوشته شده است. آقای موگویار آینده ای را در این کتاب ترسیم می کند که در آن، هزاران و یا حتی میلیون ها بلاک چین به ما امکان نقل و انتقال سریع پول و نیز مواردی دیگر را داده و به تغییر الگوی سنتی نقش ها، روابط و حتی قدرت حاکمیتی می انجامد.در این کتاب می خوانیم که بلاک چین دو تحول دیگر را نیز شامل می شود. نخست اینکه حضور بلاک چین موجب ایجاد یک سری تغییرات و دگرگونی ها در حوزه های دیگر می شود. دوم اینکه نباید از خود بپرسیم که بلاک چین چه مشکلی را حل می کند، بلکه زیرا این کار سبب محدود شدن دیدگاه مان نسبت به توان بالقوه بالای این فناوری می شود. در مقابل باید به شناسایی فرصت های مختلف پرداخته و با موانع سازمانی، مقرراتی و حتی ذهنی موجود در برابر توسعه این فناوری بایستیم.ویلیام موگایار نویسنده کتاب «کسب وکار» بلاک چینویلیام موگایار حدود ۳۴ است که در حوزه فناوری فعالیت دارد و در موقعیت های مختلفی نظیر مدیر، تحلیلگر، مشاور، کارافرین، مربی استارتاپ، نویسنده، وبلاگ نویس و سرمایه گذار حضور داشته است. گفتنی است او در سازمان های مختلفی نظیر بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) و کوین سنتر (Coin Center) نیز نقشی کلیدی دارد. آقای موگایار بر این باور است که بلاک چین، زمینه را برای تحولاتی گسترده در دنیای آینده آماده می سازد.کتاب کسب وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی دارای هفت بخش است:۱.بلاک چین چیست؟۲.بلاک چین چگونه به تقویت اعتماد می انجامد؟۳.موانع، چالش ّها و سدهای ذهنی۴.بلاک چین در خدمات مالی۵. واسطه های جدید۶.به کارگیری فناوری بلاکچین۷.تمرکززدایی به عنوان راهی به جلواین کتاب در ۹ ماه می ۲۰۱۶ در ۲۰۸ صفحه و با قیمت ۱۷ دلار توسط نشر ویلی منتشر شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " کسب‌وکار بلاک چین: نوید، عملکرد و کاربرد فناوری اینترنت بعدی از منبع ارزنگار. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×