روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ | ارزنگار از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ | ارزنگار

کتاب «ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟ و چطور می توان با ارزهای دیجیتال پول درآورد؟» (Digital Currencies How They Work: And How to Make Money with Digital Currencies) عنوان کتاب کم حجم و مختصری است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این کتاب اطلاعات ارزشمندی درباره ارز دیجیتال در اختیار خواننده قرار می دهد. شاید شما هم جزو […]

نوشته ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟ اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

کتاب «ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟ و چطور می توان با ارزهای دیجیتال پول درآورد؟» کتاب «ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟ و چطور می توان با ارزهای دیجیتال پول درآورد؟» (Digital Currencies How They Work: And How to Make Money with Digital Currencies) عنوان کتاب کم حجم و مختصری است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این کتاب اطلاعات ارزشمندی درباره ارز دیجیتال در اختیار خواننده قرار می دهد.شاید شما هم جزو کسانی باشید که دوست دارید بدانید ارز دیجیتال چیست یا اینکه چطور می توان بر روی بیت کوین و سایر انواع ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد. اما در عین حال شاید با این مفاهیم آشنایی چندانی نداشته باشید. آیا می دانید چرا طی دهه گذشته، عده زیادی به همین راه ثروتمند شدند؟ دوست دارید شما نیز وارد این حوزه شوید؟این کتاب اطلاعات کاربردی مختلفی را به خواننده ارایه می کند که از آن می توان برای سرمایه گذاری بر روی بیت کوین، اتریوم و نیز ارزهای دیجیتال دیگر استفاده کرد. آیا می دانستید افرادی نظیر بیل گیتس و ریچارد برنسون نیز بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. بیل گیتس حتی در جایی گفته است که ارزهای دیجیتال از ارزهای رسمی و سنتی نیز بهتر هستند.پس چرا از این ارزها استفاده نکنیم؟ اصلا چرا دولت ها به سمت ساده تر کردن تراکنش های مالی بین افراد نمی روند؟ در این کتاب اطلاعات خوبی درباره اینکه چرا دولت ها از ارزهای دیجیتال خوش شان نمی آید ارایه شده است.نظام بانکداری کنونی که همانند یک واسطه پرداخت عمل می کند، درآمد زیادی از این واسطه گری دارد. اما اوضاع در حال تغییر است. در این کتاب درباره آخرین نوآوری های آنلاین که می تواند نظام مالی کنونی را متحول کند نیز صحبت شده است. ارز دیجیتال بر اساس فناوری بلاک چین عمل می کند. این فناوری کاربردهای مختلف دیگری به جز نظام مالی دارد که برای نمونه می توان به ثبت املاک با بلاک چین اشاره کرد.این کتاب به قلم الکساندر اوسوریو مونرا (Alexander Osorio Munera) نگاشته شده است. او علاوه بر این کتاب، کتاب های دیگری را نیز درباره ارز دیجیتال و بیت کوین منتشر کرده است. کتاب «ارز دیجیتال» ۶۶ صفحه دارد و به قیمت حدود ۱۳ دلار به فروش می رسد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ | ارزنگار از منبع ارزنگار. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×