روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " مبانی بلاک چین: مقدمه‌ای غیرفنی در ۲۵ گام | ارزنگار از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

مبانی بلاک چین: مقدمه‌ای غیرفنی در ۲۵ گام | ارزنگار

فناوری بلاک چین (Blockchain) این روزها سروصدای زیادی به راه انداخته است. بلاک چین اولین بار به عنوان فناوری زمینه بیت کوین به جهانیان معرفی شد. با این وجود، به تدریج ظرفیت های بالای آن برای ایجاد تحول در صنایع مختلف آشکار شد. (در مطلبی تحت عنوان «بلاک چین به زبان ساده» بیشتر درباره این فناوری […]

نوشته مبانی بلاک چین: مقدمه ای غیرفنی در ۲۵ گام اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

معرفی کتاب مبانی بلاک چین: مقدمه ای غیرفنی در ۲۵ گامفناوری بلاک چین (Blockchain) این روزها سروصدای زیادی به راه انداخته است. بلاک چین اولین بار به عنوان فناوری زمینه بیت کوین به جهانیان معرفی شد. با این وجود، به تدریج ظرفیت های بالای آن برای ایجاد تحول در صنایع مختلف آشکار شد. (در مطلبی تحت عنوان «بلاک چین به زبان ساده» بیشتر درباره این فناوری توضیح دادیم.)اگر شما هم دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره نحوه عملکرد بلاک چین به دست آورید، با انبوهی از کتاب های مختلف که برخی به شکلی بسیار سطحی و برخی دیگر نیز به شکلی بیش از حد تخصصی و دارای تعداد زیادی واژه تخصصی و پیچیده دارند روبرو می شوید.اما کتاب «مبانی بلاک چین: مقدمه ای غیرفنی در ۲۵ گام» (Blockchain Basics: A Non-Technical Introduction in 25 Steps) الگویی متفاوت دارد، زیرا نه تنها شکاف میان یک کتاب فنی و یک کتاب ویژه کسب وکار را پر می کند، بلکه همه مفاهیم پیچیده مربوط به بلاک چین را به زبانی ساده بیان می کند. در این کتاب از شیوه های مختلفی نظیر تشبیه جنبه های مختلف فناوری بلاک چین به اموری ساده تر استفاده شده است.در کتاب «مبانی بلاک چین: مقدمه ای غیرفنی در ۲۵ گام» خبری از فرمول های ریاضیاتی، کدهای برنامه نویسی و یا واژگان تخصصی علوم رایانه نیست. برای درک مطالب این کتاب نیازی به هیچ پس زمینه ای در علوم رایانه، ریاضی، برنامه نویسی و یا دانش رمزگذاری ندارید.مهم ترین مباحث کتاب مبانی بلاک چینعمده ترین مطالبی که در کتاب مبانی بلاک چین مورد بررسی قرار می گیرد:بلاک چین چیست؟چرا به بلاک چین نیاز است و چه مسایلی را حل می کندچرا خیلی ها درباره بلاک چین و ظرفیت های بالقوه آن هیجان زده هستند.اجزای اصلی بلاک چین و هدف هر یک از آنهاعملکرد هر یک از اجزای بلاک چین و نحوه تعامل میان آنهامحدودیت ها، دلیل وجود محدودیت ها و غلبه بر آنهاکاربردهای اصلی بلاک چین در آیندهمخاطبان کتاب مبانی بلاک چینهر خواننده ای که دوست دارد درباره فناوری بلاک چین، عملکرد و کاربردهای آینده آن اطلاعات به دست آورد، می تواند از این کتاب بهره مند شود. دنیل درشر (Daniel Drescher) نویسنده این کاب است. او سال ها در زمینه امنیت تجارت الکترونیک فعالیت کرده است. آقای دشر دارای مدرک دکترا اقتصادسنجی از دانشگاه فنی برلین و نیز کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه آکسفورد است.این کتاب ۳۵۵ صفحه ای در سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " مبانی بلاک چین: مقدمه‌ای غیرفنی در ۲۵ گام | ارزنگار از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون
× ×