روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " انقلاب بلاک چین| ارزنگار| اخبار، تحلیل و آموزش بیت کوین و ارز دیجیتال از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

انقلاب بلاک چین| ارزنگار| اخبار، تحلیل و آموزش بیت کوین و ارز دیجیتال

چند سالی است یک فناوری که احتمالا بیشترین تاثیر را بر اقتصاد جهان خواهد گذاشت وارد میدان شده است. اشتباه نکنید! این فناوری به خودروهای بدون راننده، انرژی خورشیدی یا هوش مصنوعی ارتباطی ندارد. این فناوری بلاک چین نامیده می شود. کتاب «انقلاب بلاک چین: چطور فناوری پس زمینه بیت کوین در حال تغییر پول، کسب وکار و […]

نوشته انقلاب بلاک چین اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

انقلاب بلاک چین: چطور فناوری پس زمینه بیت کوین در حال تغییر پول، کسب وکار و دنیاستچند سالی است یک فناوری که احتمالا بیشترین تاثیر را بر اقتصاد جهان خواهد گذاشت وارد میدان شده است. اشتباه نکنید! این فناوری به خودروهای بدون راننده، انرژی خورشیدی یا هوش مصنوعی ارتباطی ندارد. این فناوری بلاک چین نامیده می شود. کتاب «انقلاب بلاک چین: چطور فناوری پس زمینه بیت کوین در حال تغییر پول، کسب وکار و دنیاست» (Blockchain Revolution: How the Technology Behind Bitcoin Is Changing Money, Business, and the World ) دقیقا به همین موضوع می پردازد.نسل اول انقلاب دیجیتال، اینترنت اطلاعات را برایمان به ارمغان آورد. نسل دوم این انقلاب نیز که از بلاک چین بهره می برد، اینترنت ارزش (Internet of Value) را برایمان به همراه خواهد آورد. اینترنت ارزش یک پلتفرم جدید و توزیع شده است که می تواند دنیای کسب وکار را متحول ساخته و ارتباطات انسانی را متحول کند.بلاک چین یک پروتکل هوشمندانه و تحول آفرین است که امکان انجام تراکنش ها را به صورت آنی، ایمن و محرمانه فراهم می سازد. اطلاعات همه تراکنش های صورت گرفته در یک دفتر کل توزیع شده ثبت می شود. این اطلاعات غیرقابل دستکاری و هک خواهد بود. با وجود اینکه بلاک چین ابتدا برای بیت کوین و نیز انواع دیگری از ارز دیجیتال به کار گرفته شد، کاربردهای متعددی برای ان وجود دارد که می تواند جنبه های مختلف زندگی انسان، از ثبت تولد و مرگ گرفته تا ثبت املاک، انتخابات و بیمه را شامل شود.این فناوری به صورت رمزگذاری شده عمل کرده و چند سال است که مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین حوزه های جدیدی به سمت استفاده از آن روی آورده آند. برای نمونه بسیاری از بانک های بزرگ دنیا برنامه هایی برای استفاده از فناوری بلاک چین در نظام مالی خود دارند.بلاک چین نیز همانند هر نوآوری دیگر، به سود عده ای و به ضرر عده ای دیگر خواهد بود. به همین دلیل، لازم است به پیامدهایی که این فناوری تحول آفرین می تواند برای سایر حوزه ها داشته باشد نیز توجه کرد.دان تیپاسکات (Don Tapescott) که نویسنده کتاب پرفروش ویکینومیکس (Wikinomics) است و نیز پسرش الکس تیپاسکات (Alex Tapescott) که کارشناس حوزه بلاک چین است نویسندگان این کتاب هستند.این کتاب در ۳۶۸ صفحه در ۱۰ می ۲۰۱۶ منتشر شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " انقلاب بلاک چین| ارزنگار| اخبار، تحلیل و آموزش بیت کوین و ارز دیجیتال از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون
× ×