روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز

انتشارات اورلی ایالات متحده که از موسسه های پیشرو در زمینه کتاب های علوم رایانه به شمار می رود، خرداد ۹۶ دومین ویرایش از کتاب پرفروش خود درباره بیت کوین را با عنوان «تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز» را وارد بازار کرد. این کتاب به بررسی ابعاد مختلف فنی بیت کوین می پردازد. در معرفی […]

نوشته تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

انتشارات اورلی ایالات متحده که از موسسه های پیشرو در زمینه کتاب های علوم رایانه به شمار می رود، خرداد ۹۶ دومین ویرایش از کتاب پرفروش خود درباره بیت کوین را با عنوان «تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز» را وارد بازار کرد. این کتاب به بررسی ابعاد مختلف فنی بیت کوین می پردازد. در معرفی کوتاهی که توسط این ناشر برای کتاب نوشته شده می خوانیم:شما نیز به انقلاب فناورانه ای که دنیای مالی را درمی نوردد بپیوندید. کتاب «تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز» راهنمای شما در دنیا ظاهرا پیچیده بیت کوین است و اطلاعاتی که برای حضور در دنیای اینترنت پول نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. خواه به فکر طراحی اپلیکیشنی برای گوشی هوشمند باشید، قصد سرمایه گذاری در یک استارتاپ را داشته باشید و یا اینکه صرفا حس کنجکاوی بالایی درباره این فناوری دارید، ویرایش دوم و به روزرسانی شده ای کتاب، اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهد.بیت کوین نخستین ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد و اقتصادی چندین میلیارد دلاری را پدید آورده است. کتاب «تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز» اطلاعات مورد نیازتان را فراهم می سازد.تصویر جلد کتاب تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین بازویرایش دوم این کتاب شامل موارد زیر است:مقدمه ای مفصل درباره بیت کوین و فناوری پایه آن یعنی بلاک چین. این مقدمه به زبانی ساده برای کاربران غیرقنی، سرمایه گذاران و مدیران کسب وکار نوشته شده است.توضیح مبانی فنی بیت کوین و ارزهای رمزگذاری شده برای توسعه دهندگان، مهندسان و معماران نرم افزار و سیستمجزییاتی درباره شبکه غیرمتمرکز بیت کوین، معماری نظیر به نظیر، چرخه عمر تراکنش و اصول امنیتپیشرفت های جدید در این حوزه نظیر شبکه لاتنینگ و کانال های پرداخت (برای آشنایی با شبکه لایتنینگ و کاربردهای جالب آن به زبان ساده این مطلب را مطالعه بفرمایید)واکاوی کاربردهای بلاک چین از جمله نحوه ترکیب ایجاد بلوک ها با برنامه های سطح بالاکتاب «تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز» در ۴۰۸ صفحه منتشر شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " تسلط بر بیت کوین: برنامه ریزی بلاک چین باز از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون
× ×