روی خط خبر

موضوع: معرفی کتاب منبع: ارزنگار
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی کتاب: سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال | ارزنگار از منبع ارزنگار " با موضوع book-معرفی کتاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ منتشر شد.

معرفی کتاب: سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال | ارزنگار

افزایش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و در نتیجه، ثروتمند شدن برخی از کسانی که بر روی آنها سرمایه گذاری کرده بودند بسیاری از افراد را به فکر انجام کاری مشابه می اندازد. با این وجود، این امر پیچیدگی های زیادی به همراه دارد. برخی افراد هستند که صرفا دنباله روی دیگران بوده و بدون مطالعه […]

نوشته معرفی کتاب: سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

افزایش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و در نتیجه، ثروتمند شدن برخی از کسانی که بر روی آنها سرمایه گذاری کرده بودند بسیاری از افراد را به فکر انجام کاری مشابه می اندازد. با این وجود، این امر پیچیدگی های زیادی به همراه دارد. برخی افراد هستند که صرفا دنباله روی دیگران بوده و بدون مطالعه و آگاهی لازم وارد حوزه سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال می شوند.اما قیمت ارزهای دیجیتال نوسانات شدیدی دارد و هر افزایشی با کاهشی همراه است. در این میان، کتاب «سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال: راهنمای تازه واردان برای سرمایه گذاری اندک و درآمد بالا» (Investing in Cryptocurrency -A Beginner’s Guide to Invest Small and Earn Big) می تواند سودمند باشد.بالتازار زیمانسکی (Baltazar Szymanski) نویسنده این کتاب است. او در ابتدای این کتاب، در مقدمه ای به تشریح انقلاب بلاک چین و تحول حاصل از آن می پردازد. مباحثی همچون انواع کیف پول برای ذخیره رمزارز، خرید و فروش رمزارز و ماینینگ از دیگر موضوعات این کتاب است. علایم خطر در بازار ارزهای دیجیتال، دیدگاه کوتاه و بلندمدت، ظرافت های خرید و فروش و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال و نیز انواع کلاهبرداری های رایج نیز از مواردی است که در این کتاب به آنها پرداخته می شود.راهنمایی های کتاب مذکور به خواننده امکان شناخت بهتر فرصت ها در بازار ارزهای دیجیتال و افزایش احتمال موفقیتش را فراهم می سازد.این کتاب ۷۰ صفحه ای است و در ۶ مارس ۲۰۱۸ به زبان انگلیسی منتشر شده است.اگر تمایل به آشنایی با شیوه خرید بیت کوین به صورت آنلاین (حتی با کارت های شتاب) دارید می توانید مطلب «خرید بیت کوین: آموزش گام به گام و تصویری» را مطالعه بفرمایید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه book-معرفی کتاب، نشر خبر " معرفی کتاب: سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال | ارزنگار از منبع ارزنگار. "

اخبار گوناگون
× ×