روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی سوئیسی SIX محصولات قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریوم راه اندازی می کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ منتشر شد.

صرافی سوئیسی SIX محصولات قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریوم راه اندازی می کند

صرافی سوئیسی SIX   واقع در زوریخ در پنجمین روز ماه جاری میلادی، پلتفرم مبادلاتی خود را تحت عنوان Amun Ethereum (AETH) راه اندازی کرده است. این بستر جدید برای تریدر ها و سرمایه گذاران رمز ارز های اتریوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با کوین ایران همراه باشید. صرافی SIX، مرکز اصلی اقلام مبادلاتی در …

نوشته صرافی سوئیسی SIX محصولات قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریوم راه اندازی می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی سوئیسی SIX واقع در زوریخ در پنجمین روز ماه جاری میلادی، پلتفرم مبادلاتی خود را تحت عنوان Amun Ethereum (AETH) راه اندازی کرده است. این بستر جدید برای تریدر ها و سرمایه گذاران رمز ارز های اتریوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با کوین ایران همراه باشید.صرافی SIX، مرکز اصلی اقلام مبادلاتی در کشور سوئیس است. در این نهاد، دارایی های تضمینی نظیر تضامین دولتی و سایر مشتقات مانند سهام مبادله می شوند و حجم کل این دارایی ها در سال 2018 بیش از 1.5 میلیارد دلار برآورد شده است.اکنون مهم است که بدانیم ETP شامل چه مواردی می شود. قیمت گذاری محصولات مبادلاتی در صرافی مذکور، از طریق ارز ها، سود مشارکت، اقلام دارای پشتوانه، نمایشگر ها و سود سرمایه گذاری، قانون گذاری و تضمین می شود. اقلام ETP شامل صندوق های قابل معامله در بورس (ETF)، ابزار های قابل معامله در بورس (ETV)، اوراق قابل معامله در بورس (ETN) و مجوز ها است.اکسچنج اتریوم آمون (AETH)، سرمایه گذاری های اتریوم را رهگیری کرده و دسترسی محصولات، به تنظیمات خاصی نیاز ندارد. ارزش AETH متناسب با ارزش واقعی این رمز ارز در هر زمان بوده که در کیف پول آفلاین نگهداری می شود. تمام اقلام دیجیتالی این اکسچنج، در سطح امنیتی سازمانی با ویژگی های امنی چون کیف پول آفلاین، کلید های خصوصی، تعیین لیست مجاز و کسب درآمد آزمایشی محافظت می شود.برنامه های اکسچنج SIXدر واقع AETH، دومین کالای راه اندازی شده توسط اکسچنج SIX است. این اکسچنج سوئیسی اخیرا برای اولین بار مبادلات رمز ارز بیت کوین آمون (ABTC) را آغاز کرده بود. همچنین، آمون از پشتوانه ETP برای نگهداری بیت کوین در کیف پول های آفلاین استفاده می کند. نکته ای که در این میان حائز اهمیت است این است که هزینه مدیریت هر دو ETP، 2.5 درصد می باشد.اواخر سال گذشته، اکسچنج SIX اعلام کرده بود که 5 رمز ارز را به لیست اقلام مبادلاتی خود خواهد افزود که این اقلام شامل بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و ریپل می شود. این 5 رمز ارز، زیر ساخت سبد رمز ارزی آمون را تشکیل خواهند داد.به گزارش Ethereum World News، سهم هر یک از رمز ارز ها به صورت زیر خواهد بود:بیت کوین: 49.39%اتریوم: 16.58%بیت کوین کش: 2.96%لایت کوین: 3.87%توکن XRP: 27.2%این مرکز مبادلاتی، تنها رمز ارز های بخصوصی را در لیست خود قرار داده که به ارز های با ثبات و ارز های رسمی وابسته نیستند. همچنین اقلام دیجیتالی که با کمبود نقدینگی مواجه هستند نیز، در لیست اقلام مبادلاتی قرار نخواهد گرفت.توجه!مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند. برچسب هاblockchainEth ETPSwiss Exchangeاتریومارز های رمزنگاری شدهصرافی سوئیسی و افزودن اتریومصندوق قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریومکریپتوکارنسی

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی سوئیسی SIX محصولات قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریوم راه اندازی می کند از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون