روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " راه اندازی اتحادیه بین المللی اپلیکیشن های مورد اعتماد بلاک چین توسط اتحادیه اروپا از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

راه اندازی اتحادیه بین المللی اپلیکیشن های مورد اعتماد بلاک چین توسط اتحادیه اروپا

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین تلگراف، وب سایت رسمی اتحادیه اروپا خبر راه اندازی اتحادیه بین المللی برنامه های کاربردی مورد اعتماد بلاک چین (International Association of Trusted Blockchain Applications -INATBA) را رسانه ای نمود. بیش از 100 عضو، منشور مربوط به این اتحادیه را امضا کرده اند که از آن جمله …

نوشته راه اندازی اتحادیه بین المللی اپلیکیشن های مورد اعتماد بلاک چین توسط اتحادیه اروپا اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین تلگراف، وب سایت رسمی اتحادیه اروپا خبر راه اندازی اتحادیه بین المللی برنامه های کاربردی مورد اعتماد بلاک چین (International Association of Trusted Blockchain Applications -INATBA) را رسانه ای نمود. بیش از 100 عضو، منشور مربوط به این اتحادیه را امضا کرده اند که از آن جمله می توان به IBM، Accenture و Deutsche Telekom اشاره کرد. در میان اعضای فعال در حوزه بلاک چین نیز می توان از IOTA، Ripple، ConsenSys و بنیاد Sovrin نام برد.فعالیت های INATBA در راستای سامان دهی صنعت بلاک چینINATBA پیش از اعلام راه اندازی اتحادیه نیز در این حوزه فعال بود. INATBA تلاش های شایان توجهی برای متحد کردن استارتاپ ها، سازمان های کوچک و متوسط (SMEs)، رگولاتورها و دیگر نهاد های تهیه کننده استاندارد انجام داده بود تا صنعت بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) را در مسیر خود حفظ نماید.در جریان این رونمایی که در مراسم جشن کمیسیون اروپا در بروکسل انجام شد، Mariya Gabriel، مامور عالی رتبه ی اتحادیه اروپا در حوزه جامعه و اقتصاد دیجیتال تأکید کرد که این اتحادیه (EU) نسبت به حمایت از توسعه فناوری بلاک چین متعهد است. او ادامه داد:در اقتصاد امروز، زمان بسیار کمتری برای ایجاد اعتماد با استفاده از روش های گذشته وجود دارد. بازیگران و افراد فعال در مبارزه با سرطان، برای ایجاد تعادل در به کارگیری انرژی تجدیدپذیر، برای ردیابی صحت کالا باید بتوانند بدون ملاقات رو در رو به یکدیگر اعتماد کنند. این کار چگونه امکان پذیر است؟ تنها با کمک بلاک چین!International Association of Trusted Blockchain Applications (INATBA)/ Sourceدر متن منتشر شده INATBA آمده است که این سازمان جدید مایل است تا استفاده از فناوری غیر متمرکز را با ایجاد یک چارچوب رگولاتوری اختصاصی ترویج نماید. INATBA در تلاش است تا چارچوبی برای ترویج همکاری بخش های خصوصی و عمومی، همگرایی نهاد های رگولاتوری، پیش بینی پذیری قانونی و تضمین شفافیت و یکپارچگی سیستم ایجاد کند.توجه!مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند. برچسب هاINATBAاتحادیه اروپابرنامه های کاربردیبلاک چیندفتر کل توزیع شدهسامان دهی صنعت بلاک چین

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " راه اندازی اتحادیه بین المللی اپلیکیشن های مورد اعتماد بلاک چین توسط اتحادیه اروپا از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون