روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " رویداد بین المللی bsic و حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در آن از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ منتشر شد.

رویداد بین المللی bsic و حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در آن

همراه با کوین ایران استارتاپ خود را جهانی کنید. حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در رویداد بین المللی BSIC. شروع رویداد 17:30 چهارشنبه 26 شهریور. این رویداد را بصورت زنده و آنلاین و رایگان می توانید دنبال کنید.

نوشته رویداد بین المللی BSIC و حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در آن با تلاش کوین ایران اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از اعلام قبلی کوین ایران از برگزاری رویداد آنلاین BSIC، این رویداد یک روزه از ساعت 17:30 به وقت ایران (9:30 ET) برنامه خود را آغاز می کند و امکان حضور علاقمندان بصورت زنده و رایگان در آن وجود دارد.سازمان غیر انتفاعی موسوم به “بلاکچین برای اتحاد تاثیر گذاری اجتماعی” Blockchain for Social Impact Coalition (BSIC) که در زمینه کمک به توسعه و گسترش پروژه های مبتنی بر بلاکچین در راستای اهداف توسعه پایدار سازمان ملل فعالیت می کند، برگزار کننده اصلی این رویداد است. کوین ایران نیز شریک رسانه ای این رویداد است.مطابق مسئولیت اجتماعی که کوین ایران از سال های گذشته تا کنون بر عهده داشته این بار نیز تلاش کرده تا استارت آپ های ایرانی و تیم هایی که پروژه های آنها تاثیرگذاری اجتماعی قوی داشته بتوانند در این کنفرانس شرکت کرده و محصول یا پروژه خود را معرفی نمایند.بر این اساس دو استارتاپ موفق ایرانی به نام های بریجیوم (Bridgium) و تریجر (Treejer) این امکان را یافته اند که در این رویداد شرکت کرده و به معرفی پروژه خود بپردازند.استارتاپ بریجیوم در زمینه ارائه محصولی برای کمک به ناشنوایان در برقرار ارتباط موثر تر با افراد فعالیت می کند. استارتاپ تریجر نیز در زمینه انرژی های تجدید پذیر فعال است.زمان ارائه بریجیوم: 18:45-19:00 توسط مهسا تبریزیزمان ارائه تریجر: 20:45-20:55 توسط ارمیا سحرخیزاگر علاقمند هستید که این رویداد را همزمان با برگزاری آن دنبال کرده و سخنرانی ها را مشاهده کنید می توانید با مراجعه به لینک ثبت نام به طور رایگان در این رویداد شرکت کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رویداد بین المللی bsic و حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در آن از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون