روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول بورسیه کانسنسیس آکادمی از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ منتشر شد.

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول بورسیه کانسنسیس آکادمی

در پاییز امسال دوره جدید توسعه بلاکچین کانسنسیس آکادمی آغاز می شود و جای خوشحالی ماست که علاوه بر شرکت کنندگان ایرانی ، باتوجه به فراخوان و ظرفیت جداگانه ای که برای افغانستانی ها در نظر گرفته شده بود، مجموعاً بالغ بر ۲۰۰ نفر برای بورسیه کوین ایران هم از ایران و هم از افغانستان درخواست داده اند....

نوشته اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول بورسیه کانسنسیس آکادمی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

در پاییز امسال دوره جدید توسعه بلاکچین کانسنسیس آکادمی آغاز می شود و جای خوشحالی ماست که علاوه بر شرکت کنندگان ایرانی ، باتوجه به فراخوان و ظرفیت جداگانه ای که برای افغانستانی ها در نظر گرفته شده بود، مجموعاً بالغ بر ۲۰۰ نفر برای بورسیه کوین ایران هم از ایران و هم از افغانستان درخواست داده اند. بعد از بررسی فایل ها و گفتگو با تیم کانسنسیس آکادمی تصمیم ما بر این شد که تمامی دوستان علاقه مند در دوره مقدماتی شرکت کنند اما تنها از بین کسانی که این دوره را تا تاریخ ۲۵ آگوست (۳ شهریور) به پایان برسانند، تعداد ۴۰ نفر را برای بورسیه کامل انتخاب خواهیم کرد. دورهٔ اصلی از تاریخ ۱ سپتامبر تا ۳ دسامبر برگزار خواهد شد. دانشجویانی که دوره اصلی را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک بین المللی این دوره را از طرف کانسنسیس آکادمی دریافت خواهد کرد. پذیرفته شدگان ایرانی:قاسم شمسمحمدرضا حاج باباییامیرحسین آذرپورامیرعلی آذرپورزهرا امینیساناز محمدیرضا قاسمیامیرحسین آذرپورسعید اسمایلینوید حسینیسلمان صادقیحمیدرضا متقیانمحمد خردمندیعمر مرادیمحمدرضا عبدالهیانباتیس ابهریمجتبی خدامیصارم اسکندریبهادر قدم خیرپیام رنجبریمحمد شریفیسیاوش ربیعی پورنادر عزیزنژادمحمد جواد زمانیاسماعیل مشهدیمهدی رضاییاندانیال رضاییسیاوش صفریمجید قاسمی سیارنیکتا برزگرهادی دادجویآرش موسی پورامیرعلی ضیاییعلی فروردینافشین شهنوازبهمن ابراهیمیسعید محمدیمصطفی مرادیمیرجواد اصغریمسعود گاراژیانمهدی سماواتعطا طاهریکیارش فضلیمحسن فتحیآرا امیریانسیما نیاز طالخونچهشهرزاد باغستانیمهدی فروردینعارفه عطایی نظریامیرحسین ابراهیمیسینا عمرانیامید کسایی زادهفرشید نصرالله زادهملیحه خان طوسیمسعود قربانزادهعلی فاخریعلیرضا زارعیالناز عروجیعلی نگاریآرین گل محمدیاعظم رفیعیسید مجتبی حسینیمحمدحسین احمدزادهغزل شجاعیطاهره آخوندی شبستریثمین صدق دلسمانه بیاتنوید نقی زادهپوریا اسماعیلی طاهریریحانه ربیعی نژادمحمدرضا لطفیمحمد جواد واحدیانپذیرفته شدگان افغانستانی:حسن رامسان راتقعلی محمدیصالح عباسینورالله کائمیاحمدعلی نظریامیرحسین رضاییفرحناز حیدریسمیه محقق وارسیفاطمه حسینیمهناز میرحسینیمجتبی سوهاسمیه امیریمحمدعیسی ظفریمحمدرضا علیزادهمجتبی نوریعبدالله رضاییمرضیه گنجی زادهحسین محمدیعلیرضا رحیمیبهاره صادقیخاطره محمدیفردین فهیممحمدیوسف اعجازیچه پذیرفته شدگان مرحله اول بورسیه کانسنسیس آکادمی و چه افرادی که علاقه مند به بلاکچین و مهارت ها و ابزارهای مرتبط با این حوزه هستند و نتوانسته اند در بورسیه آکادمی کوین ایران حضور داشته باشند، می توانند با مراجعه به انجمن توسعه قرارداد هوشمند، در جریان دوره های آموزشی قرار گیرند و با پرسش و پاسخ در فروم این انجمن اطلاعات جدید کسب کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول بورسیه کانسنسیس آکادمی از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×